Керамічні блоки

      Пропонуємо до Вашої уваги новий будівельний стіновий матеріал - Керамічні блоки. Він відносно новий, тому що це практично та сама вже кілька століть всім дуже відома цегла.
      Різниця між керамічними блоками і звичайною цеглою полягає у технології виготовлення, проте і технологія їх виготовлення дуже подібна.
      Як і цегла керамічні блоки виготовляються з глини і піддаються термічній обробці. Перевагою керамічних блоків є їх низька теплопровідність порівняно з цеглою, зниження теплопровідності досягається завдяки збільшенню пустоти в середині блока, та пористості. Пористість блоків досягається через додавання у глину дуже дрібної тирси яка під час випалювання блоків вигоряє і так утворюються мікропори.
      Ще одним плюсом використання керамічних блоків у будівництві є економія часу та матеріалів. Час економиться завдяки розміру блоку: один блок залежно від його розмірів заміняє від 2 до 15 звичайних цеглин; тобто при кладці з керамічних блоків ви можете зекономити до 40% часу. Економія матеріалів полягає у меншій кількості кладочного розчину на 20-30%.
      Ще однією позитивною стороною керамічних блоків є те що вони не конденсують вологи (завдяки пористості), а при високій вологості всередині приміщення пропускають її назовні, і так само при зниженій вологості в приміщенні навпаки пропускає вологу в середину, таким чином створює оптимальний мікроклімат для людини.
      Керамічні блоки є екологічно чистим матеріалом, оскільки при його виготовленні не застосовуються хімічні та інші домішки, які можуть бути шкідливими для людини та навколишнього середовища, використовуються лише глина, вода та вогонь.
      На фірмі ЛАВІСС Ви завжди можете купити керамічні блоки за низькими цінами! Наші представництва є в містах Рівне, Житомир. Приходьте, телефонуйте та купуйте!Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart