Правила кладки лицювальної цегли "СБК"

Щоб уникнути появи білого нальоту на цегельній кладці, збереження привабливого зовнішнього вигляду і забезпечення довговічності споруди, необхідне дотримання правил ведення кладки:
1. Рекомендуємо використовувати цементний розчин (цемент марки ПЦ 400-500) без добавок.
2. Переважно застосовувати цемент, виготовлений в літній період.
3. Використовувати пісок і воду, що не містять водорозчинних солей.
4. Застосовувати «жорсткий» розчин, не допускаючи надмірного розрідження його водою (рухливість розчину має бути не більше 7 мм).
5. Не додавати в розчин протиморозні добавки.
6. Використовувати для кладки свіжоприготований розчин.
7. Не допускати вживання втоплених швів. Максимальна глибина шва - до глибини фаски(не більше 3 мм вглиб кладки) див. мал. №1. Такі шви рекомендуємо виконувати за допомогою спеціальних розшивань (див. мал.№2).

мал. № 1
мал. № 2
8. При зведенні цегельної кладки не допускайте потрапляння на неї будівельного розчину. При попаданні розчину на укладену кладку - видалите його сухою щіткою або наступного дня протріть щіткою з водою. Не протирайте лицьові стіни мішковиною.
9. Щодня, після закінчення робіт, накривайте кладку водонепроникним матеріалом (руберойд, плівка і тому подібне).
10.Не допускайте промерзання незавершеної кладки на всю її товщину. При неможливості зведення даху до настання морозів - обов'язково укрити зведені стіни на зимовий період руберойдом з метою недопущення попадання води в порожнечі цеглини і замокання швів в кладці. Через перенасичення цеглини водою з подальшим багатократним замерзанням і відставанням не виключено лущення і часткове відколювання черепка окремої цегли, що піддалася надмірному перенасиченню водою. По цих же причинах не рекомендується використання лицьової фасадної цеглини для зведення заборів, оскільки цегельний забор весь рік перенасичується вологою і піддається багатократному промороженню і відтаванню (за сезон більш 100раз), що різко знижує його довговічність, викликаючи розтріскування і розшаровування цеглини в кладці забору. Для зведення заборів рекомендується використовувати цеглину з водопоглинанням 4-6%.
11.Для підвищення довговічності споруд рекомендуємо обробляти поверхню кладки гідрофобізуючою рідиною .
12.Гідрофобізуюче просочення рекомендуємо застосовувати в такій послідовності:
a) перед кладкою лицьову поверхню керамічної цеглини занурити в гідрофобізуючу рідину до першого ряду порожнечи;
б) якщо,в результаті роботи, з'явилися висоли або краплі розчину - змити спеціальним розчином;
в) після закінчення робіт за допомогою пульверизатора покрити гідрофобізуючою рідиною суху поверхню цегельної кладки до її повного насичення, з обов'язковим задуванням швів.
Ваша IP адреса: 44.210.83.132
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart