Встановлення та монтаж систем PROFIL

   Розмістити тримачі жолоба відповідно нахилові даху на відстані 50 см (мал.1). Забезпечити нахил жолоба близько 3-5 мм на один поточний метр.

Мал.1

Мал.2

    Відрізати жолоб необхідної довжини і закріпити в пластикових або металевих тримачах (мал.2). Перед монтажем обрізані кінці жолоба необхідно зачистити наждаковим папером.
Накласти з'єднувач жолоба з гумовою прокладкою (на прокладку рекомендується нанести ковзний засіб, наприклад засіб для миття посуду, мал.3). Жолоб розмістити в половині відстані між прокладкою і серединою сполучного елемента (мал.4).

Мал.3

Мал.4

   Накласти прохідний водоприймач жолоба. Водоприймачі виготовляються трьох видів: лівий, правий, прохідний. Лівиий і правий розміщаються на кінцях будинку, прохідний посередині.
Накласти днище жолоба. Днище закривають відкриті кінці жолоба. Відстань між дном і тримачем не повинна бути більше 20 см (мал.5).

Мал.5

Мал.6

   При заглибленнях і виступах будинку необхідно вставити кутові елементи жолоба: W внутрішній або Z зовнішній і з'єднати сполучним елементом (у системі PROFIL 90 кутові елементи мають гумові прокладки, завдяки чому можна їх з'єднати безпосередньо з жолобом).

    Монтаж ринви необхідно почати від змонтованого водоприймача. При великих відстанях між водоприймачем і стінкою будинку, необхідно використовувати коліно і патрубок жолоба для з'єднання водоприймача з ринвою . Під час з'єднання двох труб або з'єднання безпосередньо ринви з водоприймачем необхідно сполучний елемент і тримач ринви. Стандартна довжина ринви: 2 м, 3м, 4м.

    Тримач ринви розмістити на відстані 2 м кожний.

    У залежності від необхідності ринву можна закінчити коліном (зі зведеним випливом дощової води) або у водостічному колекторі . Рекомендується застосування перед колектором ревізії (прочищення), що збирають листя й інші нечистоти.

    При монтажі пластикових тримачів жолоба необхідно застосовувати гвинти з плоскою головкою.

Важливо також пам`ятати, що:

  • забороняється монтаж водостічних систем при температурі нижче 5 градусів Цельсія;
  • система водостічних труб не може накопичувати сповзаючий з даху сніг;
  • необхідною умовою правильного монтажа є використання виключно єлементів виробництва компанії PROFIL.
Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart