ВЕНТИЛЯТОР ФАСАДУ У кожній стіні є точка роси (0° С - місце, де відбувається перехід температури з від'ємною в плюсову і відбувається утворення конденсату). Точка роси знаходиться або в середині конструкційного шару (за відсутності теплоізоляційного шару) або близько до зовнішньої поверхні теплоізоляційного шару. Конденсат, який з'являється таким чином, необхідно виводити за межі фасаду, а заодно просушувати шари стіни, інакше вони будуть замокати, що призведе до значного зниження теплоізоляції стіни і появі грибків і плісняви всередині стіни.
Для того, щоб зберегти стіну протягом усього довгого терміну експлуатації в стіні створюється вентиляційна система, яка, також, виконує функцію водовідведення конденсату, яка складається з двох складових: повітряного проміжку (рекомендована ширина 10 см, при цьому відстань між теплоізоляційним шаром і фасадним повинно бути 2-4 см, рекомендується 4 см), Продукт 1. Часта сітка оберігає від проникнення гризунів і комах 2. Внутрішнє оберігання від води і відведення конденсату Застосування
Вентилятори фасаду призначені для вентиляції щілинних стін, а також сприяють у відведенні конденсату назовні. Застосування вентиляторів дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості на рівні теплоізоляції, а також сприяє зменшенню ризику появи грибків на фасаді. Вентилятори додатково оберігають внутрішню частину щілинної стіни від проникнення гризунів і великих комах (сітка у зовнішній частині), а також дощової і талої води (спеціальний профіль всередині вентилятора) Виконання Перед початком зведення 1-го ряду фасадної кладки необхідно простелити фартух з бітумної маси (гідроізоляцію), за яким конденсат буде безперешкодно стікати через вентиляційні отвори назовні. Аналогічно необхідно простилаються фартухи і над кожним прорізом. Вентиляційні отвори розташовують у першому ряді цегельної кладки безпосередньо на гідроізоляції і в самому верхньому. Якщо висота стіни перевищує 6 м, додатково посеред стіни розташовують ще один ряд вентиляційних отворів. Відступ від кутів стін і прорізів до першого вентиляційного отвору не повинен бути менше 25 см. По горизонталі отвори розташовують на відстані 1 м. один від одного (через 4 цегли), під отворами і над ними розташовують на такій же відстані, але не менше, але не менше 2 шт під і над отвором. По вертикалі отвори розташовують безпосередньо один над одним і ні в якому разі не в шаховому порядку.
Монтаж Вентилятори розміщують згідно рекомендацій вкладаючи їх між цеглою фасаду замість вертикального шва. Щоб уникнути помилок при монтажі вентилятори мають відповідні позначення «верх» і «обличчя». Правильне розміщення та монтаж вентиляторів гарантує їх застосування за призначенням. Також при монтажі слід звернути увагу на акуратне зведення стіни і недопущення забруднення нутрощів вентиляторів падаючим зверху розчином. Види Вентилятори фасаду виробляються в одному розмірі - 11,5 х 6 х 0,9 см, є можливість вибору кольору. Основні кольори це білий, світло-сірий, темно-сірий, чорний і коричневий. Підбираючи відповідно колір вентилятора до кольору шва можна отримати ефект того, що вентилятор буде непомітний для зовнішнього вигляду фасаду. Вимоги до вентиляційних отворів:
|
Ваша IP адреса: 18.97.9.173
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart