Опис продукції "Лунний мрамор"

1. Що це за цегла?
Це унікальна, яка не має аналогів облицювальна цегла «Лунний мрамор».
2. З чого віна зроблена?
«Лунний мрамор» виробляється шляхом двостороннього гіперпресування з суміші природного травертину і в'яжучого компонента - високоякісного цементу.
3. Що таке травертин?
Травертин - це проміжна форма цегли між вапняком і мармуром. З роками, травертин стає мармуром.
4. Які властивості такої цегли?
Технічні характеристики облицювальної цегли «Лунний мрамор» відрізняються істотними перевагами від усіх існуючих видів лицьової цегли:
Міцність М350
Морозостійкість F250;
Водопоглинання 2-4%
5. Яка область застосування облицювальної цегли «Лунний мрамор»?
«Лунний мрамор» відмінно походить для облицювання будинків будь-якої складності. За рахунок своїх високих технічних та експлуатаційних показників. «Лунний мрамор» застосуємо в широкій кліматичній зоні від -60о до +60о С.
Найбільшою популярністю, травертин користується в архітектурі, будівництві і дизайні інтер'єрів європейських країн:
6 . Які відмінності облицювальної цегли «Лунний мрамор» від європейських облицювальних матеріалів з травертину ?
1. Форма і розміри виробу «Лунний мрамор» найбільш зручні у використанні для декорування , як великих площ , так і невеликих елементів . У такому випадку, немає необхідності нести додаткові витрати на обробку матеріалу ( різати , надавати потрібну форму і розмір) . У підсумку , матеріал використовується більш раціонально.
2. За рахунок своїх компактних розмірів , «Лунний мрамор» легко транспортується в будь-який регіон країни.
3. Вибір фактур облицювальної цегли «Лунний мрамор» дозволяє втілювати зовсім різні стилістичні підходи в дизайнерському виконанні. Передати атмосферу античності , ви можете, застосувавши кладку «Лунний мрамор» з фактурою «Рокко» , підкреслити вишуканість сучасного напрямку за допомогою фактури «Кристаль».
4. «Лунний мрамор» - це цегла з шліфованого травертину , Фактура «Кристаль» має дзеркальність поверхні до 90 %.
5. Колірна гамма облицювальної цегли «Лунний мрамор» підібрані таким чином , щоб найбільш виразно підкреслити натуральне благородство природних матеріалів.
«Травертиновий бум» в СНД розпочався ще на початку 70-х роках XX ст. У цей час травертин везли з Азербайджану та Вірменії. У Москві, травертин застосовували переважно для нового будівництва для облицювання фасадів. Найбільш відомі будівлі, побудовані з травертину:
Будівля агентства "ІТАР-ТАСС" на Нікітському бульварі,
Комплекс будівель Онкологічного наукового центру на Каширському шосе,
Будівля Кіноцентру і багато інших московські споруди.
На сьогоднішній день область застосування травертину в будівництві та архітектурі обмежується тільки задумом архітектора.
Велика роль (особливо в країнах європейського Середземномор'я) відводиться травертину як елементу міського благоустрою та паркового дизайну. Показовий приклад Болгарії, де потовщені плити травертину (товщиною 50-60 мм) використовуються для мощення площ (наприклад, центральна площа у Варні) і для настилу паркових доріжок, а також для оформлення незмінних атрибутів садово-паркової архітектури фонтанів, вазонів і т.п.

7. Це травертин українського родовища?

«Лунний мрамор» виробляється з турецького травертину. Турецький травертин аналогічний італійському травертину за якістю, але істотно відрізнити за ціною.
8. Які властивості травертину?
Для того, щоб розуміти властивості травертину, необхідно розуміти, як він утворюється.
Травертин це осад солей кальцію, що утворюється на дні водойм, поруч з виходом на поверхню джерел.
Холодні або теплі води, зазвичай пов'язані з вулканічною діяльністю, виходять на поверхню, багату вапняком, несуть в собі велику кількість вуглекислого газу (CO2). Він вступає в реакцію з переважаючим в грунті бікарбонатом кальцію Ca (HCO2) і повітрям. У результаті реакції в осад випадає карбонат кальцію СaCO3.

При контакті з повітрям, блок з травертину продовжує тверднути і стає більш щільним завдяки перетворенню бікарбонату кальцію в карбонат кальцію. Більше того, навіть колір травертину змінюється після видобутку: наприклад, бліді різновиди стають жовтішими через окислення солей заліза, які входять до його складу.

Колекція цегли «Лунний мрамор» представлена 5-ма видами фактур:
«Кристаль» , «Рокко» , «Лунний мрамор» , «Колота» , «Скала» ;
5 вишуканих відтінків (планується):
білий , бежевий , коричневий , бордо і сірий ;
4 групи відрізняються за розмірами:
стандартний цегла , вузький цегла , фасонні елементи , тонка і цокольна плитка.

Фактура «Кристаль» - у кладці створює ефект дзеркала з ідеальною поверхнею, що відбиває . Дзеркальність поверхні цегли з даною фактурою становить до 90%.

Фактура «Рокко» - грайлива фактура , що поєднує в собі дві абсолютно різні текстури : дзеркальність і шорсткість. У кладці створює ефект «античної розкоші» , особливо добре виділяється на сонячній стороні фасаду.

Фактура «Лунний мрамор» - дзеркальна мармурова поверхня з невеликою висічкою по всій поверхні. У кладці нагадує «місячний рельєф ». Особливо добре гармонує з усіма сучасними стилями дизайну.

Фактура «Скала» - рельєфна фактура з опуклими і увігнутими гранями , під «дикий камінь».

Фактура «Колота» - менш рельєфна шорстка фактура з менш вираженим контрастом.

«Лунний мрамор» - універсальний облицювальний матеріал , який можна використовувати для декоративного оздоблення фасаду та інтер'єрів. Цегла «Лунний мрамор» з дзеркальною фактурою , в інтер'єрі додає додатковий простір приміщенню , візуально розширюючи кімнату.

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart