Якість продукції ВАТ "ЛЗСМ"

Шановні партнери !

    Цегла ТМ "Літос" проходить обов'язкову сертифікацію , згідно чинного законодавства України . З сертифікатами і протоколами випробувань можна ознайомитися на заводському сайті. Крім того , з метою додаткового контролю якості , ТОВ "ЛЗСМ" щодня проводить випробування цегли у власній лабораторії і раз на квартал здає зразки на отримання проміжних протоколів на міцність і морозостійкість . Марка міцності і показники морозостійкості продукції ТМ "Літос" відповідають ГОСТу і перевершують всі необхідні вимоги з великим запасом.

    Крім того , у вересні 2013 року була проведена позапланова перевірка , з результатами якої пропонуємо ознайомитися.

1 2 3 4

  Стосовно цегли ТМ «Лунний мрамор» , виробництва Турецького заводу , впевнено заявляємо , що він увібрав в себе багаторічний досвід наших фахівців плюс якісну сировину - травертин, що дозволило створити унікальний продукт (травертин фасадний матеріал , перевірений століттями , ТОВ " ЛЗСМ " не пішов буденним шляхом використання в світі даної сировини , а методом подрібнення і додавання сполучного компонента надав унікальну форму для нашого спільного бізнесу - створив цеглу ТМ «Лунний мрамор»). Саме ця цегла , з величезним потенціалом , викликає великий резонанс і спроби очорнити її виходять за всякі рамки (побудувати завод в Туреччині і не сертифікувати продукцію - це недозволена розкіш для будь-якого виробника , турецькі результати випробувань див нижче) .

1 2 3 4
5 6 7 8

    Зараз завод проходить сертифікацію нових темних кольорів ТМ «Лунний мрамор» , які випускатимуться в Україні , і вже отримав протоколи випробувань для запуску серійного виробництва . Тільки можливість випускати один з найякісніших продуктів на ринку , дозволило ТОВ «ЛЗСМ» брати участь у виставці ОСМ 2013 м.Москва буквально в кроці від лідируючих світових брендів Вінербергер , Браєр , Фельдхаус клінкер і д.р. і побити всі рекорди відвідуваності стенду.

    Наші конкуренти , на сьогоднішній день , програли ТМ «Літос» не тільки ринок України і РФ , а й сировинну базу і змушені використовувати неякісну сировину , для виробництва власного цегли (застосування шлакових добавок , надають цеглі не тільки непрезентабельний зовнішній вигляд , а й характерний запах). ТОВ «ЛЗСМ» перестав постачати сировину з Георгіївського кар'єру - єдиного родовища в районі з унікальними показниками міцністі і екологічністі.

    Копіювання політики ТОВ «ЛЗСМ» у створенні виставкових експозицій на Епіцентрах , візуальна подібність упаковки цегли , спроби створення пустотілої і фасонної цегли та багато іншого не допомогло конкурентам - невдахам збільшити продажі загниваючого підприємства . Всі ці фактори , а також нездатність створити власний унікальний продукт , змушують їх діяти підлими , нечесними способами у створенні чорного піару. Та антиреклама на продукцію ЛЗСМ , яка все частіше з'являється в Інтернеті , не має нічого спільного з дійсністю і тільки показує , що завод на правильному шляху розвитку.

    Ми давно і плідно співпрацюємо з Вами і впевнені , що Ви не будете реагувати на подібні випади конкурентів.

   Також пропонуємо Вам переглянути наше нове відео.

З повагою, ВАТ "ЛЗСМ"

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart