Презентація "Теплокерам"

Цегла – була одним з найпопулярніших будівельних матеріалів в Україні. Але з кожним роком все гостріше постає питання збереження енергії. Тому нішу найпопулярнішого будівельного матеріалу мають зайняти енергоефективні матеріали.

Для збереження енергії існує безліч причин - від економічних до екологічних, і на першому місці це економія грошей. Ріст цін на енергоресурси у світі вимагає підвищення вимог щодо енергоефективності будівель. Енергоефективність це раціональне використання енергії. Підтвердженням цьому є нормативні вимоги Євросоюзу щодо енергоємності нових будівель. Енергоємність - це кількість енергії використаної на експлуатацію будинку на протязі року (опалення, кондиціонування, ін.електроприладів) Міра енергоємності будівлі - це показник який відображує сезонну потребу в енергії необхідної для опалення 1 м2 або 1 м3. Показник необхідної кількості теплоти Еmax виражається в кВт*год/м2 або кВт*год/м3.

В Польщі та Україні існуючі житлові будівлі характеризуються Еmax = 180-400кВт*год/м2 (будівлі 70-80х років >220-400) У відповідності до нових нормативних вимог граничний показник енергоємності нових будівель у Польщі вже має відповідати 91-125кВт*год/м2 в опалювальний сезон, а в Україні 120-180 кВт*год/м2 (згідно ДБН В.2.6-31:2006 на ст.22,23). І з кожним роком ці норми будуть жорсткіші. Для порівняння в Німеччині Еmax = 70 кВт*год/м2

Енергоефективність стає дуже важливою характеристикою будівлі, і в майбутньому буде критерієм який впливає на вартість будівлі.

Чому блок "поротон" набув такої популярності в Європі? Серед переваг для кінцевого забудовника наводять:
  • відсутність або зменшення затрат на утеплення (завдяки малому коефіцієнту теплопровідності самого блоку та зменшенню кількості швів) В Іспанії великоформатний блок став практично єдиним будівельним матеріалом для приватного будівництва, і все по одній простій причині 44см відмінно захищають будинок від спеки, ззовні і з середини тільки штукатурять.
  • довговічність. цей матеріал не змінює теплоізоляційних властивостей на протязі всього строку експлуатації. Навіть у випадку підтоплення матеріал швидко висихає і відновлює ізоляційні властивості.
  • створення і підтримка комфортного мікроклімату. Даний матеріал дихає і регулює рівень вологості в приміщенні. Стабільна температура в приміщенні забезпечується завдяки тепловій інерції (стіна з блоку здатна акумулювати 3200 кдж/м2 при температурі 20 за цельсієм і віддачі на протязі 12 годин що відповідає переходу день-ніч) Завдяки такій властивості В міжсезоння скорочуються терміни використання опалення.
  • завдяки мікрокапілярній структурі вони не конденсують вологи, а при високій вологості всередині приміщення пропускають її назовні, і так само при зниженій вологості в приміщенні навпаки пропускає вологу в середину, таким чином створює оптимальний мікроклімат для людини.
  • надійність. Не горить і не виділяє токсичних речовин.
  • зменшення затрат на фундамент майже на половину (завдяки великій пустотності менша питома вага і немає потреби у такому фундаменті як під звичайну цеглу)
  • зменшення кількості розчину в 2-2,5 раза, завдяки розміру блоку зменшується кількість горизонтальних швів а завдяки пазогребеневій конструкції вертикальні шви взагалі відсутні. - зменшення часу в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить до 9м.куб (400блоків) в день) - звукопоглинання - стіна з цього матеріалу ізолює від зовнішніх шумів.
  • по міцності і стійкості до впливів навколишнього середовища навіть кращі за звичайну цеглу, і на відміну від газоблоків витримують більші нагрузки і не бояться вологи і перепадів температур.
Новини компанії з сайту:

На ТОВ «Керамейя» відбулось урочисте відкриття лінії з виробництва клінкерної цегли, та крупноформатних поризованих керамічних блоків. 05 серпня 2013 року на ТОВ «Керамейя» відбулось урочисте відкриття лінії з виробництва клінкерної цегли ТМ «КЛІНКЕРАМ» та крупноформатних поризованих керамічних блоків «ТЕПЛОКЕРАМ». Сукупна потужність лінії становить 120 млн. умовних шт. на рік (30 млн. шт. цегла та 90 млн. шт. блок). Підприємство «КЕРАМЕЙЯ» не стоїть на місці і постійно впроваджує в роботу та виконує нові проекти, нарощує свої виробничі потужності.
Керамічний блок це продукт високої якості, продукт №1 у Європі для будівництва житлових, громадських та промислових будівель. Керамічний блок «ТЕПЛОКЕРАМ» - це надійний спосіб збудувати теплий дім без додаткового утеплення. Крім одноповерхового котеджного будівництва, його можливо використовувати у багатоповерховому будівництві для зведення несучих та самонесучих стін. Лінія «КЛІНКЕРАМ ІІ» - це універсальний проект «КЕРАМЕЙЯ» з виробництва двох продуктів на майже одній лінії. Масопереробка «ТЕПЛОКЕРАМ» спільна з лінією «КЛІНКЕРАМ ІІ», формовка відбувається на екструдері фірми BEDESHCHI BED 550. Мундштуки для такого високотехнологічного виробу виготовила компанія SABO з Греції. Все інше обладнання лінії - виробництва вітчизняної фірми «ТМС». Програмне забезпечення, управління та контроль системи виконано фірмою «Еліус-М». А далі, уже сформований блок завантажується у сушарку «КЛІНКЕРАМ ІІ» та в піч «КЛІНКЕРАМ ІІ», яка оснащена найсучаснішим виробничим обладнанням кращих європейських виробників – Bedeschi, Instalat. Даний проект було розпочато у 2011 році та реалізовано за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та співвласників «Керамейї». ЄБРР надав кредит компанії «Керамейя» –10 млн. дол. США. Загальна вартість інвестиційного проекту по будівництву лінії «КЛІНКЕРАМ ІІ» 15 млн. дол. США. Урочисте відкриття відбулося за участю партнерів компанії, керівництва інвестиційного фонду, представників ЄБРР, FMO, посольств, посадових осіб обласної державної влади та місцевого самоврядування, співробітників підприємства, представників ЗМІ. У результаті відкриття нової виробничої лінії «КлінКерам ІІ» підприємство забезпечить у повному обсязі потребу української галузі будівельних матеріалів в якісному продукті – клінкерній керамічній цеглі та поризованому керамічному блоку найвищого ґатунку.
Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart