Піна-клей для пінополістиролу SomaFix професійна ULTRA 750 мл

     Піна-клей для пінополістиролу професійна MEGA ULTRA 870 мл SomaFix.    
     За допомогою клей-піни SomaFix можна утеплити до 100м2 фасаду всього за 3 години. Це суттєва економія часу та коштів забудовника.
     Професійна поліуретанова піна-клей низького розширення. Використовується для зовнішньої і внутрішньої теплоізоляції. Ідеально підходить для фіксації пінополістирольних плит на фасад будівлі. Прекрасна адгезія до всіх систем теплоізоляції, до більшості будівельних матеріалів. SOMAFIX ПІНА-Клей для пінополістиролу дозволяє роботу по теплоізоляції перетворити в менш ресурсоємний процес економить час і гроші.

Технічні характеристики:
Об'єм балону 750 мл Граничне розширення 19 %
Час остаточного затвердіння 30-45 хв Пористість 70-80 %
Час первинного застигання 8-10 хв Вихід піни 50 л
Ступінь в'язкості 3 Н/см2 Термостійкість -40оС ... +100оС
Густина 17-20 кг/м3 Робоча температура 0оС ... +35оС
Теплопровідність 25-30 мВт/мК Температура зберігання -5оС ... +35оС


Інструкція по застосуванню:

Поверхня повинна бути чистою від бруду, пилу, слідів штукатурки і фарби. Перед використанням балон необхідно ретельно збовтати не менше 30 разів. Приєднати бaллон з піною до монтажного пістолета за допомогою гвинта адаптора, попередньо знявши захисну кришку з балона. Робоче положення балона - дном вгору. Піну-клей рекомендується наносити по периметру і через центр пінополістирольної плити, відступивши від краю плити близько 2 см. Ширина шва повинна бути близько 3 см. Потім прикласти плиту до стіни (не більше, ніж через 5-7 хвилин) і вирівняти за допомогою рівня (лінійки). За допомогою перемичок необхідно підперти плиту до повної фіксації. Рекомендована температура використання від 0 º С до +35 º С. Результат роботи залежить так само від вологості і тиску повітря, якості матеріалів (плит), кваліфікації споживача. Зберігати у вертикальному положенні в сухому і прохолодному приміщенні при температурі від -5 º C до +35 º C. Дата виготовлення і термін придатності вказано на балоні..


Контакти
(050)37-57-625 Ірина
  • Артикул: ПГ0009

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart