Литво пічне

Литво завжди відносилося до продукції такого класу , як художні вироби. Пічне литво здатне прикрасити і перетворити будь-який інтер'єр .

Як правило , основним матеріалом , з якого виготовляється пічне литво , є чавун. Загальновідомо , що цей матеріал відрізняється підвищеною міцністю. Він практично не схильний до руйнування , і буде служити Вам все життя , не змінюючи первинних споживчих властивостей .

Класифікують пічне литво , як правило, в залежності від його призначення . Існують різні види пічного литва , наприклад :
піддувальні, топочні та інші дверки , колосники , колосникові решітки , димові засувки , пічні в'юшки , чавунні плити , заслінки , духові шафи , водогрійні коробки та ін. Грубкові дверки і засувки , а також в'юшки повинні добре закриватися , дверки , ручки і засувки повинні мати плавний хід , без заїдання , і повинні вільно переміщатися в пазах .

Вогонь привертає погляд , створює відчуття надійності житла. А в такому казковому обрамленні , як пічне литво , вогонь ніколи не відпустить Вас , буде вабити повернутися до цього каміну або печі знову і знову. Але - чарівність справжньої вічністю ніколи не буде зайвим для справжніх поціновувачів мистецтва.
Пічне литво - не просто дуже і дуже надійні і міцні конструкції , здатні зберегти свої властивості на століття. 
Також пропонуємо шикокий вибір коплектуючих до печей, виготовлених зі звичайної та нержавіючої сталі: шибери, дверки до печей, духовки, кутники, рамки.

Контакти
(098)775-88-92
(050)435-01-83
Ігор
Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart