ДВП

Розміри: 244*122см
Товщина: 2.5мм


Деревоволокнисті плити (ДВП) - листовий матеріал, виготовлений шляхом гарячого пресування або сушки шару з деревних волокон з введенням при необхідності сполучних і спеціальних добавок.

Деревоволокнисті плити ДВП - це прекрасний листовий обшивочний матеріал для облицювання каркасних перегородок, стін, стель житлових будинків.

Корисним цей матеріал може стати і для домашнього майстра. Незамінні ДВП при влаштуванні підлог в якості матеріалу прокладки шару під всі види покриття, у тому числі дощатого і щитового паркету, синтетичних покриттів і лінолеуму.

ДВП, завдяки підвищеній міцності і водостійкості, незамінні при виробництві меблів, вбудованих шаф, столярних та інших виробів і конструкцій; використовується в автомобільній промисловості; вагонобудуванні, в будівництві; при виробництві тари.
Потім деревоволокнисті плити ДВП (оргаліт) покривають лакофарбовим покриттям і використовують як оздоблювальний матеріал при будівництві житлових, громадських і виробничих будівель, виготовлення транспортних засобів, торговельного обладнання, меблів, дверних полотен та інших виробів.

Купити ДВП за доступною ціною Ви завжди зможете на фірмі "ЛАВІСС" в м. Рівне, та в нашій філії в м. Житомир.


Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart