Клінкерна цегла ТМ Євротон

Ми завжди думаємо про здоровий спосіб життя. Приїхавши в будинок за містом, хочеться, щоб не тільки вода і повітря були чистими, але і сам котедж був побудований із екологічно-чистих матеріалів, таких, що безпечні для людини.

Виготовлена із натуральних компонентів, клінкерна цегла  «Євротон» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

За своїми споживчими властивостями клінкерна цегла перевершує будь-який стіновой лицювальний матеріал, що існує на будівельному ринку.

Окрім того, клінкерна цегла «Євротон» гармонійно поєднується з більшістю сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів: склом, алюмінієм, натуральним і штучним каменем, деревом, сучасним пластиком.

Продукція ТМ «Євротон» виробляється на ЗАТ "Роздільський керамічний завод" (Львівська область).
Технічні характеристики

Кольори

Переваги

Краса та дизайн
 • Незалежно від того, в якому проекті використовується клінкерна цегла ТМ «Євротон», вона завжди надає будівлі особливого шарму та престижу.
 • Довговічність та екологічність
 • Вибір надійного матеріалу для будівництва - рішення на все життя. Ви можете бути впевненими, що гроші, які Ви витрачаєте на клінкерну цеглу ТМ «Євротон»,вигідно інвестовані, оскільки вона не потребує будь-якого обслуговування протягом десятиліть та буде надійно служити не тільки Вам, але й Вашим нащадкам. Окрім того, клінкерна цегла ТМ «Євротон» виготовлена з абсолютно природних і екологічно-чистих матеріалів.
 • Підтримка постійного мікроклімату
 • Завдяки відмінним ізолюючим властивостям клінкерної цегли ТМ «Євротон», вологість, головний ворог теплоізоляції, не досягає внутрішньої частини стіни. Тому клінкерна цегла ТМ «Євротон» абсолютно надійно захищає Вашу будівлю від примх природи: холодних зимових вітрів, літнього сонячного перегріву та довгих осінніх дощів. Внутрішня поверхня стін залишається сухою протягом кожного сезону, а всередині будівлі завжди зберігається комфортний мікроклімат.
 • Рекомендації виробника
  Сертифікат відповідності
  Дистриб'юторський сертифікат  Ваша IP адреса: 44.211.26.178
  Google+
  Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart