Лист оцинкований, товщина 0,30 мм

Розмір 1х2 м
*Акційна ціна при купівлі від 10 листів


    Лист оцинкований потрібний в багатьох областях: у харчовій промисловості, у будівництві, автомобілебудуванні, в медицині, а також у побуті.
    Лист оцинкований використовують для спорудження теплиць, бункерів і сховищ для сільськогосподарських потреб. З листа оцинкованого виготовляють багато основні елементи побутової техніки: це холодильники і посудомийні машини, пральні машини та плити електричні чи газові.
    При будівництві об'єктів і будівель різного призначення лист оцинкований теж є необхідною складовою. Його використовують при покрівельних роботах, він бере участь у виготовленні жолобів і стоків дощової води, з нього зводяться огорожі та паркани.
    Лист оцинкований використовується в багатьох галузях промисловості. Це пов'язано з тим, що лист оцинкований має багато важливі якості і властивості: лист оцинкований досить просто монтується, зручний і невибагливий в експлуатації, має довгий термін служби.
    Лист оцинкований виготовляють з рулонної сталі, розрізняють: лист оцинкований гофрований, лист оцинкований рифлений, лист оцинкований пофарбований і лист оцинкований гладкий.


Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart