Сітка рабиця

       Сітка рабиця на сьогоднішній день є самим доступним за ціною матеріалом для забору.
       Найчастіше паркани з рабиці замовляють для огорожі садів і городів, дачних ділянок, для "внутрішньої" огорожі двору від сусідів, для території потребує нагляду, для тимчасового огородження земельної ділянки.
       Ну і нарешті, паркан із сітки рабиця використовують, коли необхідний недорогий, але надійний паркан.
      Фірма ЛАВІСС виготовляє широкий спектр сітки для огорожі. Ми можемо виготовити сітку висотою від 60 см до 3-х метрів.

  • З оцинкованого дроту діаметром 1,6; 1,8 і 2,0 мм ми виготовляємо сітку рабицю з розміром вічка 35, 45, 50 і 60 мм.
  • З оцинкованого дроту діаметром 2,5 і 3 мм ми виготовляємо сітку для огорожі з наступним розміром вічка - 50 і 60 мм.
  • З дроту 4мм - тільки під замовлення.

       Також маємо змогу виготовити для Вас сітку для огорожі з дроту вкритого ПВХ покриттям, загальним діаметром 2,5 і 3 мм і розміром вічка 35; 45 та 50 мм.
        Найдешевший варіант сітки для огорожі - так звана "світла" сітка рабиця. Цей варіант виготовляється з дроту без покриття і якщо Ви плануєте використовувати цю сітку для огорожі на вулиці, то вона потребує фарбування, щоб запобігти коррозії дроту, з якого виготовлена сітка.
       Ми виготовляємо "світлу" сітку для огорожі з дроту діаметром 1,6 та 1,8 мм і розміром вічка 35, 45, та 50 мм.
     Також ми можемо виготовити сітку з матеріалів замовника, але нам необхідно отримати від Вас зразок дроту, з якого буде виготовлятися сітка для огорожі, щоб переконатися, що вона підійде для наших верстатів.


       Незважаючи на те, що паркан із сітки рабиці є економічним варіантом огорожі, він успішно виконує всі покладені на нього функції захисту території від небажаних візитів непрошених гостей, а за рахунок особливої ​​технології установки такий паркан буде більш неприступним, ніж цегляний. Процес монтажу паркану з сітки рабиця нескладний і може бути зроблений власними силами.
       Головні переваги паркану з сітки рабиця - пропускання світла і хороша провітрюваність ділянки, надійність, відсутність необхідності в регулярному фарбуванні або якому-небудь іншому догляді, доступність за ціною практично кожній людині.
       Також з сітки можуть бути зроблені ворота. Ворота із сітки відмінно вписуються в сітчастий паркан і при цьому недорогі.
       Паркан з сітки рабиця разом з сітчастими воротами відмінно підійде в ситуації, коли немає потреби в установці високого і непрозорого паркану.
        Паркан з сітки рабиця ідеально підійде для огородження городу, поля чи присадибної ділянки. Такий паркан надійно захистить засіяну територію від незваних гостей, забезпечить провітрюваність і сонячне світло. При цьому вартість такої огорожі буде цілком доступна і не ляже важким тягарем на бюджет навіть при огородженні великої ділянки, чудово забезпечуючи при цьому його захист.


Купити і замовити сітку Рабиця ви можете в м. Рівне або в нашій філії в м.Житомир.
Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart