Зварна сітка

Основним призначенням зварної металевої сітки є житлове, промислове, дорожнє будівництво, сільське господарство, звірівництво, ландшафтний дизайн та ін.

Виходячи з практичних потреб даних галузей, до зварної сітці пред'являються відповідні вимоги. На відміну від плетеної рабиці і тканої сітки зварні конструкції відрізняються підвищеною міцністю і витримують значні статичні і динамічні навантаження. Функціональне ж призначення зварної металевої сітки - забезпечення загальної міцності об'єкта.

Конструкція зварної металевої сітки являє собою прутики дроту або арматури, перпендикулярно скріплені між собою контактним зварюванням. Якість кінцевого продукту безпосередньо залежить від використовуваних видаткових матеріалів, обладнання та кваліфікації персоналу. Головними параметрами, на які необхідно звернути увагу при виборі зварної сітки, є діаметр дроту - від 3 до 5 мм, розмір і профіль комірки (прямокутний або більше поширений квадратний). Стандартний і найбільш затребуваний розмірний ряд вічка зварної металевої сітки знаходиться в діапазоні від 25 до 200 мм.Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart