Просічна сітка

Сітка просічна застосовується для нанесення штукатурки в якості арматури; для виготовлення настилів і ступенів маршових сходів; огородження вікон квартир, балконів, альтанок, веранд, сходових маршів, опалювальних батарей, садових і дворових ділянок; виготовлення крепежів при прохідницьких роботах в шахтах; при обробці вентиляційних каналів, різних огорож за вимогами безпеки та естетики; виготовлення вольєрів для тварин, різної тари; просіювання подрібненої породи і т.п.

Просічна сітка виготовляється з оцинкованого металопрокату точніше сталевого оцинкованого листа товщиною від 0,5 мм. до 1,0 мм. методом одночасної просічки і витяжки. Сітка металева оцинкована має широкий спектр застосування:
  • Армування штукатурного шару при штукатурних роботах і укладанні кахельної плитки;
  • Армування внутрішніх і зовнішніх кутів, пристрої арок, оштукатурюванні дверних і віконних проємів
  • В дизайні ландшафту (палісадників, газонів);
  • При виконанні огорож холодильного та напівпідвальних вікон;
  • При виготовленні клітин, вольєрів для домашніх тварин і птиці;
  • -Авто - тюнінг;
Сітка легка в розкрої, зручна при кріпленні, має низьку питому вагу. Відмінною особливістю тільки оцинкованої сітки є стійкість до впливу зовнішнього середовища, що дозволяє відзначити більш високий термін експлуатації порівняно з не оцинкованим аналогом. Вироби та конструкції з застосуванням сітки доступні за ціною, легкі в монтажі, безпечні в користуванні.Ваша IP адреса: 44.210.83.132
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart