Секції для огорожі (на замовлення)

Секції для огорожі застосовуються в якості огорож промислових і приватних територій: заводів, фабрик, робочих майданчиків, складів, парків, садів, ігрових майданчиків, портів і військових об'єктів, котеджних та присадибних ділянок, будинків і т.п.

Довговічність паркану визначається матеріалом, з якого він зроблений. Металеві паркани виробляються з зварної сітки товщиною 4мм. Потім секція огорожі покривається або шаром ПВХ, або цинку. Система огорожі складається з металевих секцій огорожі, стовпів і кріплень. Крім того, в систему огорож входять ворота і хвіртки.

Монтаж металевих парканів може вироблятися як будівельними бригадами, так і самостійно, оскільки металеві системи огорожі елементарні в монтажі для будь-яких видів грунту як на рівнинах, так і в гористій місцевості.

Призначення систем огорожі різне: системи огорожі для спортивних майданчиків, системи огорожі для дитячих майданчиків, системи огорожі для автостоянок, системи огорожі громадських установ, системи огорожі складів, системи огорожі шкіл, секції огорожі парків, системи огорожі ігрових майданчиків, системи огородження промислових і приватних територій, системи огорожі аеропортів, системи огорожі готелів, системи огорожі бензозаправок, системи огорожі котеджних містечок.Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart