Лак бітумний - БТ 577 (0.5 л)

* Акційна ціна діє при купівлі від 24 шт.

Бітумний лак БТ 577
являє собою розчин полімерних смол і бітумів в органічних розчинниках, а також спеціальних добавок що покращують фізико-хімічні і експлуатаційні властивості.Його можна наносити на наступні матеріали: чорні метали, цемент, бетон, дерево.
Бітумний лак БТ 577 застосовується як незамінний матеріял в таких галузях:
  • Гідроізоляція. Бітумний лак БТ 577 застосовується для захисту різних конструкцій з дерева, бетону, цегли, шиферу, металу від руйнівного впливу атмосферних чинників. Він застосовується для гідроізоляції будь-яких конструкцій і приміщень (підвалів, басейнів, гаражів, погребів і т.д.).

  • Антикорозійний захист. Бітумний лак застосовується для антикорозійного захисту виробів з чорних металів, зокрема: труб, різних решіток та огорож (у тому числі покритих незначною іржею, за умови попереднього механічного очищення поверхні. Для нанесення лаку рекомендується поверхню знежирити), металевих покрівельних матеріалів, черепиці, воріт , хвірток, огорож, колісних дисків у вантажних і легкових автомобілів, гаражів.

  • Фарба чорного кольору. Бітумний лак можна застосовувати як чорну фарбу із захисними і декоративними функціями, яка, з урахуванням оптимальної ціни і високих експлуатаційних характеристик, є незамінною при фарбуванні виробів з металу, дерева, цегли, бетону і т.д., як у побуті, так і на виробництві.

  • Грунтівка під забарвлення. Бітумний лак має високу адгезію до більшості матеріалів. Бітумний лак може застосовуватися в якості грунтовки перед забарвленням різних виробів і конструкцій фарбами та лаками, приготованими на наступних засадах: нафтополімерних, перхлорвінілова, бітумна, а також як грунт під гарячі бітумні мастики.

Бітумний лак є високонадійним клеючим компонентом для холодної склейки рулонних та листових покрівельних матеріалів. Бітумний лак застосовується як клей для холодного склеювання покрівельних матеріалів, є найбільш економічно обгрунтованим. Наприклад, у порівнянні з гарячою склейкою за допомогою бітумів, з точки зору пожежної безпеки, застосування бітумного лаку в якості клею для покрівельних матеріалів дозволяє уникнути застосування відкритого вогню під час проведення покрівельних робіт і, як наслідок, можливих спалахів, з непередбачуваними для будівельного об'єкта наслідками.




Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart