Газоблоки AEROC Ecoterm

AEROC блоки з системою "паз-гребінь" і кишенями для захвату
Блоки AEROC Ecoterm щільністю D400 і AEROC Classic щільністю D500 при товщині 200 мм і більше мають пазогребневу структуру вертикальних торцевих граней і «кишені» - захвати для полегшення ручної праці, що дозволяють зручно переносити блоки. Газобетонні блоки AEROC - це високотехнологічні блоки, що дозволяють вести кладку без заповнення клеєм вертикальних швів. Наявність паза і гребеня дозволяє з'єднати блоки AEROC у "замок". Таке з'єднання істотно прискорює кладку блоків і істотно зменшує витрату клею.

Зовнішні стіни з блоків AEROC EcoTerm товщиною від 375 мм забезпечують термічний опір теплопередачі 3,3 Вт/м•k. Це на 20% перевищує максимально необхідні будівельні норми України. За теплоефективністю така стіна AEROC співвідноситься з цегельною кладкою 380 мм, що утеплена 100 мм пінополістиролу або мінераловатною плитою.

Тому блоки AEROC EcoTerm дозволяють будувати теплі стіни без додаткового утеплення.

Сфера застосування виробів

Стінові блоки AEROC EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (2-3 поверхи) будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості.

Вироби AEROC EcoTerm 250, як правило, призначаються для зведення зовнішніх стін невеликих за розміром будівель (наприклад, дачних будиночків) для сезонного мешкання. Блоки AEROC EcoTerm 300 і AEROC EcoTerm 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером мешкання. Причому, теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC EcoTerm 375, практично на 20% перевищують найжорсткіші нормативні вимоги України по тепловому захисту будівель.

Кладка блоків

Завдяки точній геометрії блоків AEROC EcoTerm кладка стін здійснюється із застосуванням клейового складу AEROC або інших клейових складів, рекомендованих до застосування компанією AEROC. Товщина шва кладки при цьому складає всього 2±1 мм, що повністю виключає тепловтрати в стінах через так звані «містки холоду». При цьому стіна виходить настільки рівною, що відпадає необхідність в додаткових роботах по її внутрішньому вирівнюванню.

Сертифікат відповідностіВаша IP адреса: 44.210.99.209
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart