Ґрунтовка G-20 СТОП СІЛЬ 5л, глибокого проникнення

Ґрунтовка «CONTACT» G-20 СТОП СІЛЬ, акрилова глибокого проникнення

Призначення:
Для зміцнення мінеральних поверхонь (штукатурка, шпаклівка, бетон, цегла, шлакоблок, гіпсокартон), а також для підготовки основи перед проведенням оздоблювальних робіт (фарбування, шпаклювання, нанесення штукатурки).
Грунтовка СТОП СІЛЬ G20 застосовується для попередження утворення висолів (білого нальоту) на поверхні лицювальної цегли.При цьому поверхня цегли набуває більш насиченого кольору, що покращує її зовнішній естетичний вигляд.
При обробці поверхонь будівельних матеріалів (цегли, бетону, розчину, граніту, мармуру, включаючи шви) грунтовка СТОП СІЛЬ G20 проникає у середину матеріалів, закупорюючи при цьому їх капіляри, та утворює на поверхні матеріалів захисну плівку, що запобігає відповідно виходу солей на поверхню матеріалів та проникненню вологи з оточуючого середовища у їх середину.

Спосіб застосування:
Поверхню (цеглу, бетон, штукатурку, шпаклівку, гіпсокартон), що піддалась впливу висолів, необхідно обробити спеціальним розчином для видалення висолів. Ґрунтовку наносити на суху, очищену від пилу та жирових забруднень поверхню валиком, щіткою або методом розпилення.
Рекомендується тришарове нанесення грунтовки. Повторне нанесення грунтовки здійснювати після висихання попереднього. Нанесення проводити при температурі не нижче +5 °С. Забороняється нанесення грунтовки під час дощу чи снігу.

Час висихання: 30 хв.

Фасування: 5 л; 10 л

  • Артикул: ДН0033
  • Бренд: Дніпро-Контакт

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart