Клінкерна цегла М-250

Цегла клінкерна виробництва ТОВ "Слобожанська будівельна кераміка".
Клінкерна цегла (Ккл) - керамічний виріб, що використовується для облицювання фасадів нових будинків і реставрації фасадів старих будівлі, має набір певних високих експлуатаційних характеристик.
Ціна цегли включає в себе доставку до майданчика забудовника. Послуги розвантаження не надаються і забезпечуються замовником.

Технічні характеристики:
Колір
Вишневий, Жовтий
Марка
М-250
Водопоглинання
<6%
Морозостійкість
F150
Розмір (дов./шир./вис.)
250х120х65
Кількість цеглин
в піддоні

360
Сертифікат відповідності
Переглянути каталог продукції СБК
Враховуючи високі властивості міцності, низьке водопоглинання і високу морозостійкість клінкерної цегли, рекомендуємо використовувати його для облицювання:
  • цокольних (мінімум 5-6 рядів від рівня землі) і підвальних поверхів,
  • вхідних і віконних зон у місцях можливих замокання і промерзань,
  • ступеней та поручнів,
  • кутів будівель.
Також клінкерна цегла рекомендується використовувати при зведенні парканів.

Коротко про кладку клінкерної цегли

Клінкер просто доглядати. Завдяки низькопористій структурі матеріалу бруд не вбирається в його поверхню і легко змивається, Вам достатньо обмити фасад струменем води зі шланга, і ваш будинок буде знову як новий. Також варто відзначити, що клінкерна цегла абсолютно несприйнятлива до впливу лугів, кислот і солей. Ще одна важлива якість - це більш висока стійкість до механічних пошкоджень і довговічність у порівнянні з альтернативними фасадними матеріалами. Також використовуючи клінкер в якості основного облицювального матеріалу, ви отримуєте економію на ремонті або щорічному оновленні фасаду.

Клінкерна цегла СБК це екологічно чистий будівельний матеріал, вироблений з повністю натуральної сировини - сланцевих глин з власних родовищ компанії. Колір клінкеру визначається хімічним складом глин і їх відсотковим вмістом в шихті (сировинної суміші). У шихті застосовуються глини з різних пластів кар'єра. Варто відзначити, що продукція СБК є пофарбованою по всьому об'єму - актуально при появі сколів цегли, що робить їх непомітними.

Клінкер може використовуватися і в комбінації з іншими облицювальними матеріалами: лицювальною цеглою, штукатурними сумішами, деревом і т.д., а також як матеріал для внутрішнього оформлення приміщень. Клінкер додасть архітектурну привабливість вашому будинку.

  • Бренд: Слобожанська Будівельна КерамікаВаша IP адреса: 44.210.83.132
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart