Цегла клінкерна виробництва ТОВ "Слобожанська будівельна кераміка".
Клінкерна цегла (Ккл) - керамічний виріб, що використовується для облицювання фасадів нових будинків і реставрації фасадів старих будівлі, має набір певних високих експлуатаційних характеристик.
Ціна цегли включає в себе
доставку до майданчика забудовника. Послуги розвантаження
не надаються і забезпечуються замовником.
Технічні характеристики:
Колір
| Вишневий, Жовтий
|
Марка
| М-250
|
Водопоглинання
| <6%
|
Морозостійкість
| F150
|
Розмір (дов./шир./вис.)
| 250х120х65
|
Кількість цеглин в піддоні
| 360
|
Сертифікат відповідності
Переглянути каталог продукції СБК
Враховуючи високі властивості міцності, низьке водопоглинання і високу морозостійкість клінкерної цегли, рекомендуємо використовувати його для облицювання:
- цокольних (мінімум 5-6 рядів від рівня землі) і підвальних поверхів,
-
вхідних і віконних зон у місцях можливих замокання і промерзань,
-
ступеней та поручнів,
-
кутів будівель.
Також клінкерна цегла рекомендується використовувати при зведенні парканів.
Коротко про кладку клінкерної цегли
При облаштуванні багатошарових стінових конструкцій зовнішня (з клінкеру) і внутрішня (з рядової цегли або керамічного блоку) стіни зв'язуються за допомогою анкера. Рекомендується використовувати, так звану, гнучку зв'язку - анкер з базальтопластика або сталі. При кладці внутрішньої стіни анкера поміщають в розчин між блоками або цеглою з розрахунком на те, щоб вони виступали до половини кладки зовнішньої стіни з клінкерної цегли. (Зведення зовнішньої і внутрішньої стін здійснюється одночасно.)
У багатошарових стінових конструкціях між зовнішньою і внутрішньою стінами рекомендується облаштовувати повітряний канал в 2 - 3 см.. При наявності в конструкції стіни утеплювача, даний канал буде розміщуватися між зовнішньою стіною і утеплювачем.
Використання клінкерної цегли, вимагає облаштування відвідних «віконець» для відведення конденсату. З цією метою кожена четверта клінкерна цегла в ряду облицювальної кладки НЕ зафуговивается затиркою по вертикальному шву (як варіант між цеглою вставляються полімерні канальці). Конденсат утворюється через перепад температур між внутрішньою і зовнішньою стінами. (Використання лицьової цегли дозволяє уникнути появи конденсату між стінами.). За рекомендаціями європейських фахівців повітряний канал між внутрішньою і зовнішньою стінами повинен бути виведений нижче рівня вимощення, що є ще одним способом виведення конденсату.
За правилами кладки клінкеру рекомендована кількість рядів, яке може бути укладено за один день становить не більше п'яти. Кладку краще проводити в теплу пору року, що дозволить скоротити час на виконання облицювання фасаду цілком. Після укладання п'яти рядів, кладку залишають на ніч, за цей час вона твердне, і при подальшій кладці нижніх рядів не просідає, а фуга (шов) по товщині виходить до однакового розміру.
(Рекомендуємо використовувати поєднання клінкерної та лицьової цегли при облаштуванні зовнішніх стін, що дозволяє збільшити термін експлуатації стіновий конструкції при відносно низьких витратах на будівництво.)
Для виконання кладки клінкерної цегли рекомендується використовувати спеціальні кладочні суміші.
При кладці в сиру, холодну погоду кожен ряд цегли посипається сухим цементом, і тільки потім укладається наступний ряд. Сухий цемент вбирає надлишки вологи і забезпечує цегляній кладці додаткову міцність.
Клінкер просто доглядати. Завдяки низькопористій структурі матеріалу бруд не вбирається в його поверхню і легко змивається, Вам достатньо обмити фасад струменем води зі шланга, і ваш будинок буде знову як новий. Також варто відзначити, що клінкерна цегла абсолютно несприйнятлива до впливу лугів, кислот і солей. Ще одна важлива якість - це більш висока стійкість до механічних пошкоджень і довговічність у порівнянні з альтернативними фасадними матеріалами. Також використовуючи клінкер в якості основного облицювального матеріалу, ви отримуєте економію на ремонті або щорічному оновленні фасаду.
Клінкерна цегла СБК це екологічно чистий будівельний матеріал, вироблений з повністю натуральної сировини - сланцевих глин з власних родовищ компанії. Колір клінкеру визначається хімічним складом глин і їх відсотковим вмістом в шихті (сировинної суміші). У шихті застосовуються глини з різних пластів кар'єра. Варто відзначити, що продукція СБК є пофарбованою по всьому об'єму - актуально при появі сколів цегли, що робить їх непомітними.
Клінкер може використовуватися і в комбінації з іншими облицювальними матеріалами: лицювальною цеглою, штукатурними сумішами, деревом і т.д., а також як матеріал для внутрішнього оформлення приміщень. Клінкер додасть архітектурну привабливість вашому будинку.