Клей еластичний водовідпірний БМК-4

БМК-4 клей еластичний, морозостійкий, водовідпірний для плитки грес, мозаїки, для підлог з підігрівом та у басейнах.

Технічні характеристики:

  • Орієнтовний розхід: від 1,6 кг/кв. м. при товщині шару 1 мм
  • Об'єм води для замішування: 0,24 - 0,28 л/кг (6,0 -7,0 л/мішок).
  • Придатність розчинової суміші: не менше 2,5 год.
  • Час коригування: не менше 10 хв.
  • Відкритий час: не менше 20 хв.
  • Міцність зчеплення з основою: не менше 1,2 МПа.
  • Час можливого технологічного пересування:  не пізніше 48 год.
  • Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С.
  • Пакування:  паперові мішки 25кг.

Застосування

БМК-4 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для приклеювання будь-яких видів оздобних матеріалів: керамічної плитки, керамограніту, мозаїки, гресу, декоративного каменю. Стійкий до деформацій, температурних коливань, перемінного впливу води. Придатний для підлог з підігрівом (з будь-яким типом нагрівальних елементів), для облицювання басейнів, фонтанів, цоколів як всередині так і назовні приміщень.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень та крихких ділянок. Нерівності більше 10 мм виправити цементно-піщаним розчином за добу до початку робіт. При потребі укріпити ґрунтом БМГ-1, розбавленим водою у сіввідношенні 1:1. При потребі укріпити ґрунтом БМГ-1, згідно інструкції.

Приготування розчинової суміші

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт

На підготовлену основу нанести тонкий шар клею та відформувати зубчатим шпателем. Шпатель тримати під кутом близько 60° до основи. Викладати плитки, притискаючи їх до клею легким ковзаючим рухом. При облицюванні каменем з нерівною основою або плитки більше 300х300мм застосовувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клейовий розчин тонким шаром (близько 1мм) і на плитку.

Рекомендований розмір зубців шпателя:

Плитка Зубці
До 150х150 6х6
До 200х200 8х8
До 300х300 10х10
Більше 300х300 12х12

Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. У суху та вітряну погоду рекомендовано наносити клей на невеликі площі. Затирання швів та помірна експлуатація поверхні можлива через 48 год. Плитку перед використанням не змочувати.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.
Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart