Клей для захисного армуючого шару в системах утеплення БМК-3

БМК-3 клей еластичний, морозостійкий, водовідпірний з армуючим волокном для перетяжки сітки по пінопласту та мінваті в системах утеплення фасадів.

Технічні характеристики:

Орієнтовний розхід:  від 4,8 кг/м2 при товщині шару 3 мм
Об'єм води для замішування: 0,24 - 0,26 л/кг (6,0-6,5л/мішок).
Придатність розчинової суміші:  не менше 2,5 год.
Міцність на стиск:  не менше 7 МПа (через 28 діб).
Міцність зчеплення з основою:
  • пінополістирол - не менше 0,08 МПа.
  • мінвата - не менше 0,015 МПа.
Водопоглинання:  не більше 0,5 кг/кв. м х √год
Паропроникність:  не менше 0,1мг/м х год х Па
Морозостійкість:  не менше 75 циклів
Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С.
Пакування:  паперові мішки 25кг.

Застосування

БМК-3 – цементно-піщана суміш з наповнювачами, модифікаторами та мікроармуванням для виконання захисного армуючого шару по пінополістирольних та мінераловатних плитах при влаштуванні систем утеплення.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень. Якщо пінополістирольні плити тривалий час піддавалися впливу сонячного проміння, зачистити верхній пошкоджений шар. Механічна зачистка мінераловатних плит не допускається.

Приготування розчинової суміші

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт

Виконання захисного армуючого шару допускається не раніше 3-х діб після приклеювання плит.

При виконанні робіт рекомендовано застосування спеціальної терки, один бік якої має квадратні зубці 10х10 мм. Наносити клей на всю поверхню плити гладкою стороною терки. Наносити суцільною смугою на ширину армувальної сітки. Формувати гребені зубчастою стороною. Терку тримати під кутом близько 60° до плити. Гладкою стороною втиснути сітку в клей та прогладити, щоб сітка повністю втопилася в клей. Не допускати складок та пухирів. Перекривання сусідніх смуг сітки повинно бути не менше 10 см. Нанесення наступних покриттів по створеному армуючому шарі допускається не раніше 3-х діб. При виконанні робіт протягом перших 3-х діб не допускати пересихання поверхні.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.


  • Артикул: СБ1950
  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart