БМШ-1 штукатурка гіпсова для машинного та ручного нанесення

БМШ-1 штукатурка гіпсова, для машинного та ручного нанесення товщиною шару до 25мм.

Технічні характеристики:

  • Орієнтовний розхідвід 12 кг/кв. м. при товщині шару 10 мм
  • Об'єм води для замішування: 0,35 - 0,40 л/кг
  • Придатність розчинової суміші:  не менше 90 хв.
  • Рекомендована товщина одного шару:  до 15 мм.
  • Міцність зчеплення з основою:  не менше 0,3 МПа
  • Паропроникність:  не менше 0,07 мг/м х год х Па.
  • Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С.
  • Пакування:  паперові мішки 20кг або 30кг.

Застосування

БМШ-1 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена як для ручного, так і для машинного нанесення.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтовкою БМГ-1, згідно інструкції.

Приготування розчинової суміші

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. При машинному нанесенні розчинові суміш готується відповідно інструкції до машини.

Виконання робіт

Розчинову суміш накидати рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. При машинному нанесенні роботи виконувати згідно рекомендацій виробника установки. Поверхню вирівняти правилом. Після початку тужавіння (при несильному натисканні пальцем залишається невелика вм’ятина, розчин не залишається на пальці) дрібні нерівності усунути, зрізаючи їх широким шпателем. При нанесенні штукатурки у два шари на першому нарізати гострим інструментом сітку глибиною до 5 мм для кращого зчеплення шарів. Після затужавіння штукатурки (поверхня волога, але вм’ятини від пальця не утворюються) поверхню розмити зволоженою губчатою теркою та широким шпателем провести фінішне загладжування. Подальші роботи (фінішне шпаклювання, наклеювання шпалер) проводити після повного висихання штукатурки, що при нормальних умовах досягається через 3 – 4 доби.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.


  • Артикул: СБ011815
  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart