Штукатурка декоративна БМШ-7 «Шуба»

БМШ-7 штукатурка декоративна типу «ШУБА». Фракція зерна 1,6 або 2мм. На основі білого цементу з полімерними модифікованими добавками.

Технічні характеристики:

  • Орієнтовний розхід БМШ-7(1,6):  2,0 - 2,5 кг/м кв.
  • Орієнтовний розхід БМШ-7(2):  2,8 - 3,0 кг/м кв.
  • Об'єм води для замішування: 0,20 - 0,22 л/кг (5,0 – 5,5 л/мішок).
  • Термін придатністі розчинової суміші:  не менше 2 год.
  • Міцність зчеплення з основою:  не менше 0,5 МПа
  • Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С.
  • Пакування:  паперові мішки 25кг.

Застосування

БМШ-7 – штукатурка на основі білого цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікованими добавками для створення декоративної фактури типу «Шуба» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхнях, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка придатна під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи

Основа повинна бути рівною, міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. При потребі обробити ґрунтівкою БМГ-1. Армовані поверхні систем теплоізоляції, вапняні чи вапняно-цементні основи попередньо обробити ґрунт-фарбою БМГФ-1 за 4 години до нанесення штукатурки.

Приготування розчинової суміші

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Для забезпечення якісного покриття при замішуванні використовувати увесь вміст мішка та постійно дотримуватись однакового співвідношення вода/суміш.

Виконання робіт

Розчинову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Після вирівнювання шару до заданої товщини створити бажану фактуру поверхні за допомогою пластикової терки. Час до формування фактури (5-10хв.) визначається візуально: пластикову терку злегка притиснути до поверхні та оглянути – на терку не має налипати розчинова суміш.

Час між початком та кінцем формування фактури обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища та вологості. При 20°С та 60% вологості становить не менше 30хв. Не допускати пересихання країв нанесеної розчинової суміші – при нанесенні наступної смуги штукатурки стики будуть помітні – виконувати роботи методом «мокрий по мокрому». Фарбування можна проводити будь-якими фасадними фарбами не раніше, як через 3 доби після нанесення штукатурки.


  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 3.236.116.27
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart