Підлога самовирівнююча нормального твердіння БМП-1

БМП-1 самовирівнююча суміш для наливної підлоги на основі цементу, з полімерними модифікуючими добавками товщиною шару від 3 до 10мм. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Технічні характеристики:

Орієнтовний розхід: 1,6 кг при товщині шару 1 мм
Об'єм води для замішування: 0,20 - 0,22 л/кг (5-5,5л/міш.)
Термін придатності розчинової суміші:  не менше 30 хв.
Рекомендована товщина одного шару:  від 3 до 10 мм
Міцність зчеплення з основою (адгезія):  не менше 0,5 МПа
Границя міцності:

На стиск На розтяг при вигині
через 3 доби 5 МПа через 3 доби 2,5 МПа
через 28 діб 15 МПа через 28 діб 4,0 МПа

Усадка:  не більше 1,5 мм/м
Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С
Пакування:  паперові мішки по 25 кг

Застосування

БМП-1 – самовирівнююча суміш на основі цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання горизонтальних основ під різноманітні покриття – плитку, паркет, лінолеум, ковролін, ламінат тощо. Розрахована на експлуатацію з помірними механічними навантаженнями. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. БМП-1 може використовуватись для теплих підлог.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, залишків фарб та жирів. Місця можливого протікання (технологічні отвори, щілини) ретельно закрити. Приблизно за 4 години до нанесення основу обов'язково обробити грунтівкою БМГ-1.

Приготування розчинової суміші

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному механічному (при малих обертах) чи ручному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Передозування води не допускається!

Виконання робіт

Розчинову суміш виливати на основу смугами 50-60 см, починаючи від найдальшої стіни від входу. За допомогою широкого шпателя або терки розгорнути розчинову суміш до заданої товщини.

Після кожної другої або третьої смуги виливки поверхню прокатати голчатим валиком з висотою голок не менше 30мм. На площах більше 20 кв. м належить влаштовувати компенсаційні шви або повторити такі ж шви на основі. До затвердіння розчинової суміші поверхню оберігати від швидкого та нерівномірного висихання (перетяги, нагрівання тощо).

Через 24 години поверхня придатна для технологічного пересування. Керамічну плитку можна викладати через 3 доби. Фарбування та інші види покриттів – після повного висихання поверхні (приблизно 7 діб).

 


  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 3.236.116.27
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart