Бетонконтакт

БМБК-1 "Бетон-контакт"-адгезійна фарба для обробки гладких поверхонь (бетонів) перед штукатуркою та приклейкою плитки методом "плитка по плитці"
Адгезійна фарба БМБК - 1
  • Покращує зчеплення з основами перед укладанням штукатурок або укладкою плиток
  • Наноситься на будь-які гладкі, щільні та погано поглинаючі поверхні
  • Тонована, для візуального виділення оброблених ділянок
  • Для внутрішніх та зовнішніх робіт

Технічні характеристики:

Орієнтовний розхід: 0,32 до 0,35 кг/м2
Час висихання:  2-6 год.
Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С
Термін зберігання:  12 місяців від дати виготовлення
Пакування:  пластикові відра по 7 кг

Застосування

БМБК-1 (бетонконтакт) - адгезійна фарба на основі стирол-акрилової дисперсії, кварцових наповнювачів та функціональних добавок. БМБК-1 – засіб для попередньої обробки щільних та гладких основ (монолітного бетону, масивних бетонних стель, бетонних блоків) перед нанесенням на них будь-яких гіпсових, вапняних чи цементних шпаклівок та штукатурок. Також використовується в якості адгезійного шару перед укладанням керамічної плитки по старій плитці за допомогою клеїв типу БМК-0, БМК-1, БМК-4. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від пилу, бруду, залишків олійних чи емульсійних фарб, не замороженою. Частини поверхонь, що відшаровуються, видалити механічно. Крихкі основи з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтівкою БМГ-1, згідно інструкції.

Інструкція для застосування та виконання робіт

БМБК-1 виготовляється готовою до використання, дозволяється для отримання потрібної консистенції додати 5% води. Перед нанесенням її необхідно ретельно перемішати міксером та рівномірно наносити щіткою, валиком або пензлем. Рівномірність нанесення оцінювати за однорідністю кольору. Час висихання фарби – від 4 до 6 годин.
У випадку контакту з очима необхідно промити їх великою кількістю води та звернутись до лікаря.

  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart