Вапняна фарба «Вапнянка-Б» (Білосніжна)

«Вапнянка-Б» (БІЛОСНІЖНА) вапняна фарба біла, паропроникна, для покриття поверхонь обробленими вапняними матеріалами типу "ШТУК".
Пакування - пластикові відра по 6.5 кг.
  • Виключно на основі вапна
  • Білосніжна
  • Без полімерних в'яжучих
  • Антибактеріальна
  • Натуральний запах вапна
  • Паропроникна (ефект «дихаючої стіни»)

Застосування

«Вапнянка-Б» – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок. Застосовується для створення високоякісного білосніжного покриття по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях. Особливо рекомендується для застосування з комплексом вапняних матеріалів типу «Штук».

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, сипких ділянок.

Розхід фарби

Розхід фарби залежить від ступеня поглинання основи, структури поверхні, способу нанесення. При одношаровому нанесенні орієнтовний розхід становить близько 200 г на 1 кв.м.

Інструкція для застосування та виконання робіт

Перед нанесенням основного покриття поверхню рекомендовано обробити цією ж фарбою, розбавленою водою в пропорції 7:1 (10-20% води).
Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати при малих обертах міксера.

«Вапнянку-Б» наносити за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Наступний шар наносити через 3 години після попереднього.

Для отримання ніжних ненасичених відтінків можна застосовувати лугостійкі барвники, призначені для вапняних фарб. Перед роботою обов'язково зробити пробне фарбування на невеликій ділянці.

Час висихання до початку експлуатації – 24 години (при t = 20°С та вологості 65%).
Роботи виконувати при температурі від від 2°С до 30°С.

УВАГА! Фарба на основі високоактивного вапна. При виконанні робіт оберігати очі та шкіру. У випадку контакту з очима необхідно промити їх великою кількістю води та звернутись до лікаря.  • Артикул: СБ011825
  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart