Грунтовка силікатна БМГ-3

БМГ-3 ґрунтовка силікатна, паропроникна використовується під вапняні штукатурки, шпаклівки типу "ШТУК" та під силікатні фарби.

Технічні характеристики та інструкція з використання

  • Орієнтовний розхід:  0,15л/м2
  • Температура виконання робіт:  від 5°С до 30°С
  • Пакування:  пластикові каністри 1, 5 та 10 л

Застосування

БМГ-3 – високоякісна універсальна ґрунтовка на основі рідкого скла та технологічних добавок для обробки бетонних, цементних, цементно-вапняних та вапняних поверхонь типу «Штук». Забезпечує чудову адгезію до основ, зменшує водопоглинання та не зменшує паропроникність («ефект дихаючої стіни»). Рекомендується використовувати перед вапняними та силікатними фарбами. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою, очищеною від забруднень, залишків фарб, жиру, бітуму.

Приготування

БМГ-3 готова до використання. При зберіганні допускається незначний осад. При появі осаду ґрунтовку рекомендовано збовтати.

Виконання робіт

Ґрунтовку слід наносити за допомогою щітки рівномірним шаром. Час висихання за нормальних умов – 3-4 год. Наступна обробка поверхні рекомендована через 8-12 год.

Увага! Під час роботи з БМГ-3 необхідно захищати клінкерні, скляні, лаковані та інші поверхні. Уникайте контакту зі шкірою та очима. У випадку попадання в очі негайно промити їх водою та звернутися до лікаря.


  • Артикул: СБ011831
  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart