БМШП штукатурка полімерна типу "МОЗАЇКА"

БМШП штукатурка полімерна декоративна типу "МОЗАЇКА".  • Фракція зерна 1,2 мм.
  • Стійка до атмосферних впливів
  • Стійка до стирання
  • Легко чиститься водою
  • Міцність зчеплення з основою - не менше 0,5МПА
  • Пакування: - відро 4 та 25 кг.

Застосування

«Мозаїка» - штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленого піску та модифікуючих добавок для створення декоративної фактури по бетонних, цементно-вапняних та цементно – піщаних основах, гіпсокартону, у системах утеплення фасадів. Використовується на основах, які піддаються можливими механічними впливами, а також на основах з підвищеними експлуатаційними навантаженнями (коридори, сходові марші, цоколі і т. п.).

Підготовка основи

Основа повинна бути рівною та міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок.
За 4 години до нанесення штукатурки підготовлену основу обробити ґрунтувальною фарбою БМГФ - 1, яку рекомендується закольорувати в тон мозаїки.

Приготування розчинової суміші

Штукатурка декоративна «Мозаїка» виготовляється у вигляді суміші, готової до використання.
Перед початком роботи вимішати вміст відра до отримання однорідної консистенції. При необхідності дозволяється додавання води не більше 5%.

Виконання робіт

Готову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Товщина нанесеного шару повинна відповідати товщині зерен наповнювача. Надмірне затирання може привести до неоднорідності забарвлення поверхні (плям). Час між початком та кінцем формування декоративного шару обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища та вологості. При 20˚С та 60% вологості становить не менше 20 хв. Висока вологість та низька температура повітря значно збільшують час висихання штукатурки. Після нанесення штукатурка має молочно-голубий колір, який в процесі формування плівки зникає. Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t = 20C˚, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Розхід «Мозаїка»:
При розмірі зерен 1,2 мм орієнтовний розхід 3,5 кг на 1 м2 (відро 4 кг - на 1,2 м2, відро 25 кг – на 7,5 м2)

Кольорова гама штукатурки полімерної "Мозаїка" вказана на фото нижче:

  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 44.201.72.250
Google+
Copyright © 2023 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart