БМГІ-2 для гідроізоляції до 2 БАР

БМГІ-2 "Будмікс-бар'єр" двокомпонентна еластична гідроізоляція, витримує постійну дію води до 2 БАР.

  • Орієнтовний розхід – 1 комплект на 14,5 м2 при товщині шару 1мм
  • Придатність розчинової суміші – не менше 60хв.
  • Товщина одного шару – 2-3мм
  • Зчеплення з основою – не менше 0,6 МПа
  • Відносне подовження при розриві – 4-6%
  • Водонепроникність до дії води – не менше 2 бар
  • Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С
  • Комплект: каністра 5л - 1 шт., мішок 25 кг - 1 шт.

Застосування

БМГІ-2 – двокомпонентна еластична суміш на основі цементних та полімерних в'яжучих з наповнювачами та мікроармуванням. Призначена для виконання гідроізоляції та захисту бетонних чи цегляних поверхонь всередині та зовні приміщень. Наноситься з боку можливого поступлення води.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від забруднень, фарби, крихких ділянок. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтівкою БМГ-1, згідно інструкції. Перед застосуванням основу злегка зволожити (не допускати утворення калюж чи плівки води).

Приготування розчинової суміші

Компонент Б влити в чисту посудину. Додати компонент А. Ретельно перемішати при малих обертах до отримання однорідної маси. Витримати 3 - 5 хв. та знову перемішати. Міксер промити відразу після перемішування!

Виконання робіт

Розчинову суміш наносити за допомогою шпателя в один або два шари (див. таблицю). Нанесення другого шару можливе після легкого підсихання попереднього. У місцях можливого виникнення тріщин (кути, стики, старі тріщини тощо) у перший шар вдавити армуючи сітку зі скловолокна та прикрити її наступним шаром гідроізоляції. При потребі отримане покриття можна загладити злегка зволоженим шпателем. Нанесене покриття до повного затвердіння (1 – 2 доби, залежно від температури та вологості) оберігати від впливу морозу та дощу. Технологічне пересування можливе через 24год. після нанесення, наклеювання плитки – через 2 доби, нанесення інших покриттів – через 7 діб. Допускається використовувати дану розчинову суміш, як клей.

Рекомендований розмір зубців шпателя:
Умови Товщина шару, мм Орієнтовний розхід, кг/кв.м
Періодичне зволоження 2,0 3,2
Постійне зволоження без тиску води 2,5 4,0
Постійне зволоження з тиском води до 0,5 Бар 3,0 5,0
УВАГА! Відразу після закінчення роботи та перервах більше 1 год. ретельно помити посуд та інструмент.
Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігання

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі. УВАГА! Компонент Б оберігати від замерзання! Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.

  • Бренд: Буд-Мікс

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart