Лицювальна цегла М-200, М-250 Світлий персик

ТзОВ "ГолдКераміка" (КБС) – один з самих потужних заводів цегли в регіоні. Завод знаходиться в Івано-Франківскій області. Всю продукцію сертифіковано в УкрСЕПРО.


Чи можна купити лицювальну цеглу недорого (Україна), при цьому так, щоб якість цегли відповідала всім необхідним вимогам, що застосовуються до даного виду товарів? Лицювальна цегла серед різних видів цього будівельного матеріалу займає важливе місце, адже якісна цегла лицювальна – ціна естетичного вигляду фасаду та інших архітектурних споруд, які знаходяться зовні і не тільки.

Лицювальна цегла – це чудовий будівельний матеріал, який підійде для будівництва фасадів будівель, декорування зовнішніх стін або парканів, а також для фундаментів. Для всіх цих цілей цеглу облицювальна купити буде найкраще за все.

Лицювальна цегла відома також під назвами лицьова цегла, декоративна цегла або фасадна цегла. Вона отримала широке поширення. І не останнє місце в популяризації цього будівельного матеріалу зіграло те, що можна купити облицювальну цеглу недорого (Україна), при цьому якість не страждає.

Для лицювальної цегли, що використовується в оформленні зовнішніх стін будівель і заборів, дуже важливі наступні параметри: водопоглинання і морозостійкість. Ці параметри залежать один від одного, вони визначають якість зовнішньої облицювання. На них потрібно звернути свою увагу, коли Ви збираєтеся цеглу для облицювання будинку купити в Україні – це визначальні характеристики при розрахунку терміну служби цегли.

Ми пропонуємо Вам надійну цеглу, яку Ви зможете оцінити належним чином. Звісно, облицювання повинне відповідати належному рівню і з функціональної, і з естетичної точки зору, і виробництво лицювальної цегли має задовольняти обидві вимоги. Наша лицювальна цегла відповідає обом параметрам, тому Ви зможете домогтися максимального ефекту.

Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що в першу чергу визначає якість, якою буде володіти лицювальна цегла – виробник, звичайно ж. Все, що нам залишається – це побажати Вам вдалого будівництва, щоб робота просувалася швидко, стіни і дах були надійними, фундамент міцним, а фасад красивим. Ми сподіваємося, що наша цегла допоможе Вам у здійсненні всіх Ваших будівельних задумів! Якщо Ви не знали, де можна було б цеглу для облицювання будинку купити в Україні, тепер Ви знаєте!


Сертифікат відповідності

Характеристики:

МаркаМ-200
М-250
Міцність на стиск (кгс/см2)
210 - 230
255 - 300
Міцність на згин (кгс/см2)21 - 22.5
25 - 28.5
Водопоглинання (%)
5.5 - 7.05.5 - 7.0
Морозостійкість50 - 100
50 - 100
Теплопровідність (Вт/(м*К))
0.370.37
Порожнистість (%)
36 - 38
36 - 38
Вага виробу (кг)
2.45 - 2.52.45 - 2.5
Розмір (мм)
250x120x65250x120x65Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart