Піна монтажна SomaFix професійна MEGA 850 мл

Піна монтажна професійна MEGA 850 мл SomaFix всесезонна.

Високоякісна професійна монтажна піна завдяки спеціальній формулі є об'ємним монтажним матеріалом і наповнювачем, зі збільшеним виходом і розроблена для виконання професійних робіт. Застосовується для монтажу і ущільнення дверних коробок, віконних рам і інших конструкцій; для ізоляції, ущільнення швів і тріщин, заповнення різних пустот. Піна твердне під дією вологості повітря, в затверділому стані має стійкість до впливу хімічних речовин.

Властивості:

SOMAFIX MEGA однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має хорошу адгезію до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., за винятком поліетилену, тефлону і силікону. SOMAFIX MEGA забезпечує відмінну термо- та звукоізоляцію. SOMAFIX MEGA рекомендується застосовувати при температурі навколишнього середовища від -5 º С до +35 º С. Час повного затвердіння монтажної піни - 24 години. Термостійкість затверділої піни: від -55 º С до +90 º С. Вихід піни - 65 літрів (залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря). Застосування піни нешкідливо для озонового шару атмосфери.

Технічні характеристики:

Об'єм балону 850 мл Граничне розширення 19 %
Час остаточного затвердіння 30-45 хв Пористість 70-80 %
Час первинного застигання 8-10 хв Вихід піни 65 л
Ступінь в'язкості 3 Н/см2 Термостійкість -40оС ... +100оС
Густина 17-20 кг/м3 Робоча температура -5оС ... +35оС
Теплопровідність 25-30 мВт/мК Температура зберігання -5оС ... +35оС


Інструкція по застосуванню:

Перед використанням балон рекомендується нагріти до кімнатної температури. Для досягнення найкращого результату зволожити поверхні до нанесення піни. Ретельно збовтати, приєднати балон з піною до монтажного пістолета за допомогою гвинта адаптера попередньо знявши захисну кришку з балона. Робоче положення балона дном вгору. Шов заповнювати приблизно на половину, решту заповнить піна при розширенні. Вихід піни регулюється спеціальним гвинтом на пістолеті. Під час перерви гвинт закрутіть повністю, а балон залиште накрученим. Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і не запорошеними. Забруднені місця і не затверділу піну можна видалити спеціальною очищає рідиною SOMAFIX PU FOAM CLEANER. Зайву піну зрізати ножем, затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом. Зберігати у вертикальному положенні в сухому і прохолодному приміщенні при температурі від -5 º C до +35 º C. Дата виготовлення і термін придатності вказані на балоні.


  • Артикул: ПГ0006

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart