Піна монтажна SomaFix ручна MEGA 850 мл

      Піна монтажна ручна 850 мл SomaFix MEGA всесезонна.
      Зверніть увагу! Завдяки покращеній формулі та збільшеному об'єму балона ручна піна SomaFix замінює собою два балони звичайної піни.
      SomaFix MEGA завдяки спеціальній формулі є об'ємним монтажним матеріалом та наповнювачем. Застосовується для монтажу і ущільнення дверних коробок, віконних рам і інших конструкцій; для ізоляції, ущільнення швів і тріщин, заповнення різних пустот. Піна твердне під дією вологості повітря, в затверділому стані має стійкість до впливу хімічних речовин.

Властивості:

SOMAFIX однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має хорошу адгезію до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., за винятком поліетилену, тефлону і силікону. SOMAFIX MEGA забезпечує відмінну термо- та звукоізоляцію. SOMAFIX MEGA рекомендується застосовувати при температурі навколишнього середовища від 0º С до +30о С. Час повного затвердіння монтажної піни - 24 години. Термостійкість затверділої піни: від -55 º С до +90 º С. Вихід піни - 65 літрів (залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря). Застосування піни нешкідливо для озонового шару атмосфери.

Технічні характеристики:
Об'єм балону 850 мл Граничне розширення 19 %
Час остаточного затвердіння 60-80 хв Пористість 60-70 %
Час первинного застигання 8-10 хв Вихід піни 65 л
Ступінь в'язкості 3 Н/см2 Термостійкість -40оС ... +100оС
Густина 15-18 кг/м3 Робоча температура 0оС ... +35оС
Теплопровідність 25-30 мВт/мК Температура зберігання -5оС ... +35оС

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням балон рекомендується нагріти до кімнатної температури. Для досягнення найкращого результату зволожити поверхні до нанесення піни. Ретельно збовтайте балон не менше 20 разів. Пригвинтіть пластикову напрямну трубку до клапану балона. Робоче положеня балону - дном догори. Шов заповнювати приблизно на половину, решту заповнить піна при розширенні. Вихід піни регулюється натисканням на клапан. Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і не запорошеними. Забруднені місця і не затверділу піну можна видалити спеціальною очищає рідиною SomaFix PU FOAM CLEANER. Зайву піну зрізати ножем, затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом. Зберігати у вертикальному положенні в сухому і прохолодному приміщенні при температурі від -5 º C до +35 º C. Дата виготовлення і термін придатності вказані на балоні.


  • Артикул: ПГ0016

Ваша IP адреса: 44.210.83.132
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart