Піна монтажна SomaFix ручна 500 мл

Піна монтажна ручна 500 мл SomaFix всесезонна.

SomaFix MEGA однокомпонентна поліуретанова монтажна піна, застосовується для монтажу і ущільнення дверних коробок, віконних рам і інших конструкцій; для ізоляції, ущільнення швів і тріщин, заповнення різних пустот. Піна твердне під дією вологості повітря, в затверділому стані має стійкість до впливу хімічних речовин.

Властивості:

SOMAFIX однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має хорошу адгезію до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., за винятком поліетилену, тефлону і силікону. SOMAFIX  забезпечує відмінну термо- та звукоізоляцію. Піна SOMAFIX рекомендується застосовувати при температурі навколишнього середовища від 0º С до +30о С. Час повного затвердіння монтажної піни - 24 години. Термостійкість затверділої піни: від -55 º С до +90 º С. Вихід піни - 30 літрів (залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря). Застосування піни нешкідливо для озонового шару атмосфери.

Технічні характеристики:

Об'єм балону 500 мл Граничне розширення 19 %
Час остаточного затвердіння 60-80 хв Пористість 60-70 %
Час первинного застигання 8-10 хв Вихід піни 30 л
Ступінь в'язкості 3 Н/см2 Термостійкість -40оС ... +100оС
Густина 23-25 кг/м3 Робоча температура 0оС ... +35оС
Теплопровідність 25-30 мВт/мК Температура зберігання -5оС ... +35оС


Інструкція по застосуванню:

Перед використанням балон рекомендується нагріти до кімнатної температури. Для досягнення найкращого результату зволожити поверхні до нанесення піни. Ретельно збовтайте балон не менше 20 разів. Пригвинтіть пластикову напрямну трубку до клапану балона. Робоче положеня балону - дном догори. Шов заповнювати приблизно на половину, решту заповнить піна при розширенні. Вихід піни регулюється натисканням на клапан. Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і не запорошеними. Забруднені місця і не затверділу піну можна видалити спеціальною очищає рідиною SomaFix PU FOAM CLEANER. Зайву піну зрізати ножем, затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом. Зберігати у вертикальному положенні в сухому і прохолодному приміщенні при температурі від -5 º C до +35 º C. Дата виготовлення і термін придатності вказані на балоні.


  • Артикул: ПГ0012

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart