Піна SomaFix ручна 750 мл з повторним застосуванням

Піна монтажна ручна 750 мл SomaFix з повторним застосуванням.

Ручна піна SOMAFIX 750 мл. з повторним застосуванням-однокомпонентна поліуретанова монтажна піна. Балон має запобіжний клапан оригінальної конструкції, який блокується для багаторазового застосування піни. Герметичний клапан - адаптер може застосовуватися протягом двох місяців з первинного застосування, є знімним. Застосовується при монтажі вікон, дверей, дверних коробок, для ізоляції електро- і трубопроводів, для заповнення різних будівельних пустот, ізоляції дахів і перекриттів. Піна твердне під впливом вологи повітря і в затверділому стані стійка до впливу хімічних речовин. Є унікальним продуктом і не має аналогів на ринку України.

Властивості:

SOMAFIX однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має хорошу адгезію до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., за винятком поліетилену, тефлону і силікону. SOMAFIX MEGA забезпечує відмінну термо- та звукоізоляцію. SOMAFIX MEGA рекомендується застосовувати при температурі навколишнього середовища від 0º С до +30о С. Час повного затвердіння монтажної піни - 24 години. Термостійкість затверділої піни: від -55 º С до +90 º С. Вихід піни - 70 літрів (залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря). Застосування піни нешкідливо для озонового шару атмосфери.

Технічні характеристики:

Об'єм балону 750 мл Граничне розширення 19 %
Час остаточного затвердіння 60-80 хв Пористість 60-70 %
Час первинного застигання 8-10 хв Вихід піни 70 л
Ступінь в'язкості 3 Н/см2 Термостійкість -40оС ... +100оС
Густина 15-18 кг/м3 Робоча температура 0оС ... +35оС
Теплопровідність 25-30 мВт/мК Температура зберігання -5оС ... +35оС


Інструкція по застосуванню:

Перед використанням балон рекомендується нагріти до кімнатної температури. Для досягнення найкращого результату зволожити поверхні до нанесення піни. Ретельно збовтайте балон не менше 30 разів на протязі 1-2 хв. Пригвинтіть пластикову напрямну трубку до клапану балона. Робоче положеня балону - дном догори. Шов заповнювати приблизно на половину, решту заповнить піна при розширенні. Вихід піни регулюється натисканням на клапан. Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і не запорошеними. Забруднені місця і не затверділу піну можна видалити спеціальною очищає рідиною SomaFix PU FOAM CLEANER. Зайву піну зрізати ножем, затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом. Зберігати у вертикальному положенні в сухому і прохолодному приміщенні при температурі від -5 º C до +35 º C. Дата виготовлення і термін придатності вказані на балоні.


  • Артикул: ПГ0010

Ваша IP адреса: 44.210.83.132
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart