Піна монтажна CIKI ручна 600 мл

Піна монтажна ручна 600 мл СІКІ.

Відрізняється невеликим виходом піни (об'ємом) і досить низькою ціною. Відповідає Європейським стандартам. Монтажна піна CIKI FIX 600 мл. займає тверду позицію серед монтажних пін економ класу.

Властивості:

СІКІ однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має хорошу адгезію до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., за винятком поліетилену, тефлону і силікону. SOMAFIX  забезпечує відмінну термо- та звукоізоляцію. Час повного затвердіння монтажної піни - 24 години. Вихід піни - 35 літрів (залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря). Застосування піни нешкідливо для озонового шару атмосфери.

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням балон рекомендується нагріти до кімнатної температури. Для досягнення найкращого результату зволожити поверхні до нанесення піни. Ретельно збовтайте балон не менше 20 разів. Пригвинтіть пластикову напрямну трубку до клапану балона. Робоче положеня балону - дном догори. Шов заповнювати приблизно на половину, решту заповнить піна при розширенні. Вихід піни регулюється натисканням на клапан. Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і не запорошеними.


  • Артикул: ПГ0018

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart