Піна монтажна Porto професійна 850 мл

Піна монтажна професійна 850 мл Porto всесезонна.

PORTO PREMIUM  - Всесезонна монтажна піна високої якості, розроблена відповідно до вимог сучасного споживача. Являє собою багатофункціональну, однокомпонентні, поліуретанову піну, яка твердне під впливом вологи. Застосовується для монтажу вікон, дверей, для ізоляції електро- і трубопроводів; для заповнення різних будівельних пустот, ізоляції дахів і перекриттів.

Властивості:

Монтажна піна має відмінну адгезію до багатьох будівельних матеріалів, наприклад: до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., крім поліетилену, тефлону і силікону. Рекомендована температура застосування від -18oС до +30oС. Час повного затвердіння піни - 24 години. Термостійкість затверділої піни - від -55oС до +90oС. Вихід піни максимум 65 літрів.

Інструкція по застосуванню:

Перед застосуванням монтажної піни PORTO PREMIUM балон необхідно зберігати при кімнатній температурі не менше 12 годин. Робочу поверхню необхідно відчистити від пилу, жиру і обов'язково зволожити. Перед застосуванням балон необхідно збовтати протягом 30 секунд, не менше 30 разів. Шов заповнювати приблизно на 1/3, решта піна заповнить при розширенні.Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart