Піна монтажна Porto ручна 750 мл

Піна монтажна ручна 750 мл Porto Premium всесезонна.

Піна монтажна PORTO, ручна 750 мл всесезонна - однокомпонентна поліуретанова монтажна піна застосовується при монтажі дверей, дверних коробок, віконних рам і інших конструкцій; для заповнення швів, тріщин і різних порожнеч. Піна твердне під впливом вологи повітря і в затверділому стані стійка до впливу хімічних речовин.

Властивості:

Монтажна піна PORTO має хорошу адгезію до бетону, дереву, каменю, металу, алюмінію і т.д., за винятком поліетилену, тефлону і силікону. Монтажна піна PORTO забезпечує хорошу термо-та звукоізоляцію. Рекомендована температура навколишнього середовища при застосуванні від -10ºC до +30ºC. Повне затвердіння монтажної піни відбувається за 24 години. Термостійкість затверділої піни від -55ºС до +90ºС. Вихід піни до 50 літрів, в залежності від температури і вологості повітря. Чи не шкідлива для озонового шару атмосфери.
Інструкція по застосуванню:

Перед використанням балон рекомендується нагріти до кімнатної температури. Для отримання найкращого результату робочу поверхню необхідно зволожити. Ретельно збовтайте балон приблизно 20 разів. Накрутіть пластикову трубочку на клапан. Робоче положення балона - верх дном. Вихід піни регулюється натисканням на клапан. Поверхня, на яку наноситься піна повинна бути чистою, без пилу. Забруднені місця і не затверділу піну можна видалити спеціальною очисною рідиною SomaFix PU FOAM CLEANER. Зайву піну зрізати ножем, затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом. Зберігати у вертикальному положенні в сухому і прохолодному приміщенні при температурі від 0 º C до +35 º C. Дата виготовлення і термін придатності вказані на балоні.Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart