Рідкі цвяхи Porto PREMIUM

Рідкі цвяхи PORTO PREMIUM на акриловій основі 310 мл.

PORTO (LIQUID NAIL) рідкі цвяхи - це засіб, який являє собою готовий до використання клей на водній основі. Застосовується для склеювання та закріплення без цвяхів і шурупів стінних і підлогових панелей, декоративних елементів, дерева, металу, скла, пластику, паркету, ДСП, ПВХ, ДВП, кераміки, лінолеуму, гіпсокартону, кахлю та інших будівельних матеріалів.

Призначення:

PORTO (LIQUID NAIL) рідкі цвяхи - це еластичний засіб, без запаху, без розчинника, стійкий до впливу атмосферних явищ, може бути пофарбованим, має хорошу адгезію до більшості будівельних матеріалів. Екологічно чистий, пожежо- та вибухобезпечний.

Інструкція з застосування:
Робоча поверхня повинна бути чистою і сухою, без масляних забруднень. Зрізати кінчик насадки навскоси відповідно потрібної ширини шва. Нанесіть клей за допомогою будівельного пістолета точково або у вигляді смужок на одну з поверхонь. Кількість клею залежить від ваги предмета, який необхідно зафіксувати. Склеювані поверхні міцно притиснути одну до одної.
Зберігання продукції при температурі від +5 º С до +35 º С дозволяє продовжити термін її придатності. Дата виготовлення і термін придатності вказано на картриджі.

Заходи безпеки:
Увага! Уникати контакту зі шкірою та очима. При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. Тримати подалі від дітей!


  • Артикул: ПГ0021

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart