Силікон Porto Premium 310 мл білий, прозорий

Силікон PORTO являє собою однокомпонентний силіконовий герметик для внутрішніх і зовнішніх робіт, твердіє під впливом вологості повітря. Герметик має хорошу адгезію до емалі, скляних, металевих, керамічних, дерев'яних, і забарвлених поверхонь. Термостійкість затверділого герметика: від -45 º С до +135 º С. PORTO водонепроникний, еластичний, стійкий до різних атмосферних впливів, до впливу миючих засобів та органічних розчинників.

Інструкція з застосування:
Поверхня нанесення повинна бути чистою і сухою, без пилу і плям. Зрізати кінчик насадки навскоси під кутом 45ºC, відповідно до необхідної ширини шва. За допомогою будівельного пістолета рівномірно нанести силікон на шов. Нанесений силікон можна розгладити за допомогою гумового шпателя, попередньо змоченого у воді. Залишки силікону видаліть з допомогою мильної води. Рекомендована температура навколишнього середовища при застосуванні від 0ºC до +40ºC.

Заходи безпеки:
УВАГА! Вдихання випарів силікону на протязі тривалого часу може завдати шкоди дихальній системі. Тримати подалі від дітей!Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart