Силікон SomaFix 310 мл білий, чорний, прозорий

Силікон SomaFix являє собою однокомпонентний силіконовий герметик для внутрішніх і зовнішніх робіт, твердіє під впливом вологості повітря. Герметик має хорошу адгезію до емалі, скляних, металевих, керамічних, дерев'яних, і забарвлених поверхонь. Термостійкість затверділого герметика: від -45 º С до +180 º С. SomaFix водонепроникний, еластичний, стійкий до різних атмосферних впливів, до впливу миючих засобів та органічних розчинників. Застосовується в загальнобудівельних та ремонтних роботах на кухнях, ванних кімнатах, вентиляційних системах, морозильних камерах, машино- та кораблебудуванні, встановленні та герметизації скла та дзеркал.

Інструкція з застосування:
Поверхня нанесення повинна бути чистою і сухою, без пилу і плям. Зрізати кінчик насадки навскоси під кутом 45º, відповідно до необхідної ширини шва. За допомогою будівельного пістолета рівномірно нанести силікон на шов. Нанесений силікон можна розгладити за допомогою гумового шпателя, попередньо змоченого у воді. В процесі отвердіння силікону не допускається впливу на нього води.  Рекомендована температура навколишнього середовища при застосуванні від 0ºC до +40ºC.

Заходи безпеки:
УВАГА! Запобігати контакту зі шкірою та очима! Вдихання випарів силікону на протязі тривалого часу може завдати шкоди дихальній системі. Тримати подалі від дітей!


  • Артикул: ПГ0025

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart