Силікон SomaFix RTV для високих температур 310 мл

Призначення.
Силіконовий однокомпонентний герметик SOMAFIX RTV призначений для використання в місцях з високою температурою, витримує до 350ºС. Працювати необхідно при кімнатній температурі, твердне під впливом вологості повітря. Після затвердіння еластичний, гнучкий.

Область застосування.
Використовується в місцях, які перебувають під впливом високих температур: в якості прокладки для кришки циліндра різних видів двигунів, в електричних обігрівачах і парових прасках, в якості прокладки у фарах і сигнальних лампах транспортних засобів, у масляних насосах, в різних сантехнічних з'єднаннях, в якості прокладки водного і масляного насоса, в промислових печах, може використовуватися в якості клею і ізолюючого матеріалу в опалювальній системі, для монтажу духовок і варильних панелей.

Інструкція з застосування:
Поверхня нанесення повинна бути чистою і сухою, без пилу і плям. Зрізати кінчик насадки навскоси під кутом 45º, відповідно до необхідної ширини шва. За допомогою будівельного пістолета рівномірно нанести силікон на шов. Обидві сторони робочої поверхні повинні бути заклеєні малярською стрічкою. Впродовж 3-х годин не допускати попадання води на поверхню. По закінченню роботи відклеїти малярську стрічку. Стійкий до температурі від -40ºС до +350ºС.

Заходи безпеки:
УВАГА! Запобігати контакту зі шкірою та очима! Вдихання випарів силікону на протязі тривалого часу може завдати шкоди дихальній системі. Тримати подалі від дітей!


  • Артикул: ПГ0026

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart