Герметик SomaFix акриловий білий 310 мл

Призначення
Для довгострокової герметизації сполучних швів і стиків , як у середині , так і зовні приміщення. Добре підходить для заповнення і герметизації не особливо рухливих тріщин і швів , наприклад : між стіною і плінтусом , стіною і підлогою , близько дверних і віконних рам.

Властивості
Гарна адгезія до бетону , цеглі, дереву , алюмінію , гіпсових плит, ПВХ і інших поверхонь. Призначений для фарбування, стійкий до атмосферних явищ . Рекомендовано проводити роботи при температурі від +5ºС до +35ºС за умови відсутності вологості. Час утворення поверхневої плівки - 10-20 хв. Термостійкість затверділого герметика від - 25ºС до + 75ºС.

Інструкція по застосуванню
Робоча поверхня повинна бути чистою і сухою , без пилу і плям. Зрізати кінчик насадки під кутом 45º відповідно до необхідної ширини шва. Нанесений герметик можна розгладити за допомогою гумового шпателя , попередньо змоченого у воді. У процесі затвердіння герметика не допускається вплив на нього води.
УВАГА! Уникати контакту зі шкірою та очима. При попаданні герметика в очі або на шкіру слід ретельно промити водою. Тримати подалі від дітей!


  • Артикул: ПГ0001

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart