Герметик SomaFix акриловий силіконізований 310мл

Призначення.
Еластичний , антибактеріальний багатоцільовий герметик. Можна фарбувати . Не використовується для виготовлення акваріумів. Має високу в'язкість.

Область застосування.
При монтажі ПВХ, алюмінієвих та дерев'яних матеріалів. У стиках, що залишилися під впливом води, умивальників. У автомашинах, де потрібна ізоляція від води, пилу і звуку.

Властивості.
Гарна адгезія до бетону , цеглі, дереву , алюмінію , гіпсовим плитам , ПВХ і інших поверхонь. Придатний для фарбування , стійкий до атмосферних впливів. Рекомендуємо роботи проводити при температурі від +5ºС до +35ºС при відсутності вологості. Час утворення плівки 20-30 хвилин. Швидкість повного затвердіння 1-2мм в день. Термостійкість затверділого герметика від -40ºС до +120ºС.

Інструкція по застосуванню.
Поверхня нанесення повинна бути чистою, сухою , вільної від пилу і плям. Зрізати кінчик насадки навскоси під кутом 45º, відповідно до необхідної ширини шва. За допомогою будівельного пістолета рівномірно нанести герметик на шов. Нанесений герметик можна розгладити , використовуючи гумовий шпатель , змочений у воді. У процесі затвердіння герметика оберігати від дії води до тих пір , поки не утворюється міцна плівка.
УВАГА! Уникати контакту зі шкірою та очима. При попаданні герметика в очі або на шкіру слід ретельно промити водою. Тримати подалі від дітей!


  • Артикул: ПГ0002

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart