Керамічний блок "ТеплоКерам 38"

Крупноформатні поризовані керамічні блоки є будівельним матеріалом №1 в Західній Європі. Керамічні блоки (керамблоки) виробництва ТОВ Керамейя дозволять економити на опаленні та будувати стіни без додаткового утеплення, оскільки ці блоки мають ряд експлуатаційних переваг та якісних технічних характеристик. "ТЕПЛОКЕРАМ" рекомендується використовувати у котеджному та монолітно-каркасному багатоповерховому будівництві для зведення несучих та самонесучих конструкцій зовнішніх та внутрішніх стін, заповнення каркасів при будівництві житлових, громадських та промислових будівель.
Матеріал - випалена цегла, без додавання цементу чи ін. штучних добавок. При підготовці сировини у керамічну масу додається дрібна дерев'яна стружка, яка при випаленні блоків вигорає, утворюючи велику кількість мікропор. Завдяки мікропористій структурі, наявності щілиновидних порожнин та їх характерному розташуванню зменшується теплопровідність (λ менше 0.24 Вт/(м*С)), вага (17-21 кг) та середня густина (менше 800 кг/м3)*.
До інших характеристик блоку "ТеплоКерам" відноситься: марка міцності (М75 - 100), водопоглинання (10-15%), морозостійкість (35 циклів).
Переваги використання керамічних блоків "ТЕПЛОКЕРАМ".

  • Висока теплоізоляція. Особлива структура блоку дозволяє стінам "дихати", підтримує оптимальну вологість повітря, створює сприятливий клімат в середині приміщення.
  • Довговічність. Поризовані керамічні керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом всього терміну експлуатації.
  • Екологічність. Використання природної сировини - глини та дерев'яної стружки.
  • Невелика вага. Дозволяє зменшити навантаження на фундамент, як наслідок, здешевити його зведення.
  • Економія матеріалів та часу. Відсутність необхідності додаткового утеплення. Великий розмір блоку, простота кладки стіни та висока швидкість будівництва зводять помилки мулярів до мінімуму. Наявність пазо-гребеневого стику передбачає використання розчину лише в горизонтальних швах. Це дозволяє майже в 3 рази скоротити використання розчину для кладки та в 2.5-3 рази час кладки, порівняно з цегляною кладкою.
  • Вогнестійкість. Температура випалу блоків складає близько 1000 С.
  • Висока міцність на стиск М100. Дозволяє зводити конструкційні стіни висотою у декілька поверхів.

Виробництво ТОВ "КЕРАМЕЙЯ" сертифіковане на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2009 та має Сертифікат європейської відповідності на продукцію ТМ "КЛІНКЕРАМ" та "БРУККЕРАМ".

Технічні характеристики:

Розмір 380х250х219 мм
Міцність на стиск М75-125
Вага 17.9 кг
Еквівалент умовної цегли 10.7 НФ
Водопоглинання 10-15%
Морозостійкість F35
Коефіцієнт теплопровідності 0.24 Вт/м*К
Кількість на піддоні 60 шт
Вага одного піддону 1074 кг
К-сть піддонів на 1 авто 18 шт
К-сть виробів на 1 авто (22 тн) 1080 шт

* Залежно від розміру обраного блоку.


  • Бренд: Керамейя


Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart