Конвектор "Термія" 1кВт

Призначений для обігріву площі житлових кімнат та офісів від електромережі 200 В. Дозволяє обігрівати приміщення об'ємом до 62 м3.
Виконаний в звичайному, не захищеному від вологи корпусі. В конструкції передбачено ступеневий регулятор потужності, котрий дозволяє підібрати необхідний режим роботи. Крім того від має вбудований електромеханічний термостат, що дозволяє автоматично вимикати конвектор при досягненні заданої температури. Має режим збереження приміщення від заморожування, що дозволяє утримувати температуру 6-7о С в приміщенні.
Конвектор виконаний в ІІ класі захисту від ураження електрострумом (розетка не потребує додаткового заземлення).

Принцип роботи:
Грунтується на фізичному явищі - конвекції повітря. При увімкненні холодне повітря проходить крізь нагрівальний елемент та піднімається вгору. Через нижню решітку надходить холодне повітря, через верхню - виходить гаряче.

Нагрівальний елемент:
В електроконверторі використовується відкритий голковий нагрівальний елемент, що виробляється німецькою компанією Eichenauer. ТЕН мінімально сушить повітря та не випалює кисень. Загальний термін відпрацювання на відмову становить 10 років.


  • Артикул: СР0288

Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart