Грунтовка антикорозійна швидкосохнуча

Призначення.
Ґрунтовка швидкосохнуча призначена для декоративно-захисного фарбування металевих, дерев’яних та інших поверхонь всередині та зовні приміщень. Грунтовка дозволяє фарбувати поверхні вкриті іржею, оскільки містить в собі компоненти перетворювача іржі та грунтовки, та і власне кольорові пігменти. Шар грунтовки повністю висихає за час до 60 хвилин. Застосування високоякісних компонентів дозволяє не форбувати повторно поверхні терміном до 7 років!

Доступні кольори.
Грунт-емаль випускається в двох кольорах: сірий та червоно-коричневий.

Технічні характеристики.
Грунт-емаль характеризується досить швидким періодом висихання шару - 60 хв при температурі (20±2)°С та відносній вологості повітря (65±5)%. Витрати «Ґрунт-емаль» на одношарове покриття – 60-100 г/м2, в залежності від кольору та властивостей поверхні.

Застосування.
Перед застосуванням «Ґрунт-емаль» необхідно ретельно перемішати, при необхідності розбавити уайт-спіритом (нефрасом С4-155/200), сольвентом або їх сумішшю (1:1). «Ґрунт-емаль» наносять в 1-2 шари щіткою, валиком або методом розпилення на суху, попередньо очищену від пилу та жирових забруднень поверхню.

Заходи безпеки.
Фарбування необхідно проводити в гумових рукавичках. Після закінчення робіт ретельно провітрити приміщення.

Гарантійний термін зберігання — 18 місяців з дати виготовлення при дотримуванні ТУ транспортування та зберігання.

  • Артикул: ДН0049
  • Бренд: Дніпро-Контакт

Ваша IP адреса: 3.236.116.27
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart