Поризований керамічний блок 2,12 НФ

Поризований керамічний блок 2,12 НФ "ТеплоКерам".

Технічні характеристики:
Розміри (ДхШхВ)
250х120х138
Марка міцності
М100
Еквівалент умовної цегли
2,12 шт
Вага
менше 4 кг
Коефіцієнт теплопровідності
λ=0,18 Вт/(моС)
Морозостійкість
50 циклів
Вогнестійкість
to випалу блоку 1000оС
Питома вага (щільність)
850-950 кг/м3
Порожнистість
48%
Водопоглинання
12-15%
Форма
Багатощілинний порожнистий блок з рифленою поверхнею
Колір
Насичений однотонний помаранчевий колір
Кількість на піддоні
280 шт
Розмір піддону
1000х1000 мм
Вага блоку на піддоні (разом з упаковкою)
1135 кг
Кількість піддонів на автомобілі
18 шт
Упаковка
Блок укладається на дерев`яний піддон, стягується пет-стрічками, зверху - флексоупаковка
Аргументи на користь використання:
1. Тепла поризована кераміка
В процесі виробництва керамічних поризованих блоків для зменшення ваги, а також для збільшення теплозахисних властивостей виробів в сировину додають тирсу, яка, згоряючи при випалюванні, створює мікропори. Такі вироби стають біль "теплими" за рахунок внутрішньої пористості матеріалу і мають відповідну назву - поризовані керамічні блоки. Особлива структура блоку дозволяє стінам "дихати", підтримує оптимальну вологість повітря, створює сприятливий мікроклімат в приміщенні. Поризований блок тривалий час зберігає тепло в зимовий період і забезпечує комфортні умови в літній період.
2. Висока теплоізоляція
У порівнянні зі звичайною цеглою, поризовані блоки володіють значно більш низькою щільністю, завдяки чому у нього кращі показники по теплоїзоляції, а це, в свою чергу, веде до зниження енерговитрат на опалення будинку, побудованого з поризованих керамічних блоків. Завдяки дифузійній здатності поризовані блоки стабілізують вологість у приміщеннях на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Маючи оптимальну масу, вони ідеально акумулюють і підтримують тепло в приміщеннях, а також беруть природну енергію сонячного світла.
3. Довговічність
Поризовані керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом всього терміну експлуатації. Завдяки морозостійкості будинки побудовані з керамічних поризованих блоків, володіють підвищеними показниками на шкідливий агресивний вплив навколишнього середовища, що позитивно позначається на термінах безпечної експлуатації такого будинку. Також, за характеристиками міцності поризована кераміка значно перевищує аналогічні матеріали з пористих бетонів, що також дозволяє забудовникам не проводити додаткові заходи щодо підвищення несучої здатності конструкцій будівлі, а це ще один пункт економії бюджету на будівництво.
4. Екологічність
Використання природної сировини: глини та дерев`яної стружки. Абсолютна екологічність і стійкість до біовпливів: випалена глина інертна в біологічному сенсі. Кераміка є екологічно чистим продуктом і має безліч капілярів, які забезпечують достатній вологообмін, а пори ще більше посилюють цей показник. Виходить свого роду пасивний кондиціонер, без застосування електронних компонентів і без витрат електроенергії. Стіна з пористої кераміки віддає назовні вологу, якщо в приміщенні її надлишок, і отримує, якщо вологи недостатньо. У стіні, виготовленій з такого матеріалу, вкрай неохоче розмножуються грибки та мікроорганізми.
5. Невелика вага
Дозволяє зменшити навантаження на фундамент та, як наслідок, здешевити його зведення.
6. Економія матеріалів та часу
Керамічні блоки - це альтернатива рядовій цеглі, при використанні яких йде економія матеріалів та часу на будівництво, при чому зменшується вартість робіт.
7. Вогнестійкість
В процесі виробництва блоки випалюються при температурі близько 1000 оС, і тому вони стійкі до дії вогню. Будови з таких блоків, в залежності від товщини стінки, мають вогнестійкість до 4 годин, що безпосередньо підвищує безпеку вашого життя.
8. Висока міцність на стиск
Марка міцності М100 дозволяє зводити конструкційні стіни висотою у декілька поверхів. Міцність на стиск у поризованих блоків може доходити до М100-М125, як у повнотілої будівельної керамічної цегли. Дана якість також вигідно відрізняє поризовану кераміку від газосилікатних блоків (газобетону) багатьох виробників, які при низькій теплопровідності мають невисокий показник міцності на стиск.
9. Хороша звукоізоляція
Стіни, зведені з поризованої кераміки, забезпечують мешканцям захист не тільки від зовнішнього шуму, а й від звуків із сусідніх приміщень. Це створює комфорт і затишок у вашому домі.
Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart