Бітумна черепиця Katepal Rocky

Накривши дах будинку гнучкою черепицею Katepal Rocky можна досягти схожості зі старовинним дахом з гонта завдяки прямокутній формі черепиць. Бітумна черепиця з колекції Rocky має вісім варіантів кольорового оформлення, що дозволяє створити естетичне покриття даху для будинку будь-якої архітектури.

1 2 3 4 5 6 7 8
В основі черепиці Katepal Rocky знаходиться неткане склополотно, з обох сторін просочене модифікованим бітумом. Зовнішню сторону захищає присипка гранулянтом з натурального каменю, з допомогою якої покриттю надаються різні відтінки. Нижня сторона черепиці самоклеюча. Наявність клейового шару значно полегшує роботи пов'язані з монтажем даного покриття на дах будь-якої конфігурації.
М'яка покрівля Katepal Rocky призначена для дахів з нахилом від 11 до 90 градусів. Завдяки своїм неперевершеним характеристикам, бітумна черепиця може справлятися зі своїм призначенням практично в будь-яких кліматичних поясах. Після монтажу гнучкої черепиці на даху утворюється герметичний "килим", який надійно захищає його від дії атмосферних опадів.
Ціна покрівлі Katepal Rocky значно нижче, ніж ціна натуральної черепиці, і також нижче ніж деякі інші покрівельні матеріали. Значна економія досягається завдяки тому, що елементи м'якої покрівлі мають невеликі розміри, отже, при монтажу утворюють невелику кількість відходів.
Кольорова гама продукції представлена нижче:

Технічні характеристики:
Вага 1м2 покриття8 кг
Об`єм покриття в упаковці3 м2 готового покриття
Температурний діапазонвід -55оС до +110оС
Розмір гонта1.0х0.317 м
Покрівля з колекції Rocky відрізняється великим строком служби, який може досягати 50 років, а також проста в експлуатації. Експлутація такої покрівлі зазвичай не вимагає проведення профікактичних робіт, а у випадку пошкодження її окремих частин, їх можна лекго замінити на нові.
Європейські сертифікати на гнучку черепицю Katepal


Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart