Бітумна черепиця Katepal Katrilli

Використання в конструкції даху гнучкої черепиці Katepal Katrilli дозволить придати їй об'ємний рельєф. Цей візуальний ефект досягається завдяки "тіням" в верхніх частинах черепиці.
Різноманітні відтінки бітумної черепиці Katepal Katrilli мають натуральні, природні відтінки - це дозволяє підібрати покрівельне покриття для будь-якого архітектурного проекту. Гарантія на м'яку черепицю при умові застосування підкладкового матеріалу складає 20 років.
1 2 3 4 5 6 7 8
Покрівлю Katepal вирізняють незмінні якісні показники, що робить її еталоном краси серед гнучкої черепиці, представленої на сучасному ринку покрівельних матеріалів нашої країни. Покрівельні матеріали Katepal відповідають всім вимогам екологічної безпеки Євросоюзу.
Хороший запас міцності, відмінні показники морозостійкості та гнучкості в широкому діапазоні температур сприяють довгому строку служби покрівлі. Гнучка черепиця Katepal Katrilli стійко протистоятиме великим добовим перепадам температури, витримає серйозні навантаження від вітру, може застосовуватися в умовах вологого морського клімату.

Кольорова гама продукції представлена нижче:


Технічні характеристики:
Вага 1м2 покриття8 кг
Об`єм покриття в упаковці3 м2 готового покриття
Температурний діапазонвід -55оС до +110оС
Розмір гонта1.0х0.317 м
Вага упаковки24 кг
Товщина гонта3.8 мм

М'яка черепиця Катепал може бути встановлена на скатах покрівлі з нахилом від 11 градусів. Укладку проводять на суцільну обрешітку. Нижній шар черепиці Katepal Katrilli - суцільний з клейовою основою. При вкладанні елементи покриття розміщуються з перекриванням, тому в результаті отримується суцільне і герметичне покриття. Також в результаті перекриття швів ховаються голівки монтажних цвяхів. В процесі експлуатації покрівля з бітумної черепиці Katepal Katrilli не потребую особливого догляду, тому власники будинку не будуть мати проблем на протязі всього строку експлуатації покрівлі.
Європейські сертифікати на гнучку черепицю Katepal


Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart